بیاین بگم دیشب چه بلایی سرم اومد

7 هفتمه، دیشب رفتم خرید، یکم پیاده روی داشتم، ک دیدم افتادم ب لکه بینی،از همونجا رفتم یه بیمارستان، اونجا اصلا محل ندادن فقط پول گرفتن، رفتم بیمارستان دیگه، اونجا سونو شکمی انجام دادن گفتن سالمه، قلبشم تشکیل شده، بیمارستان‌ بیشتر دانشجو بودن، دکتر سونو گرافی منو کرده بود موش آزمایشگاهی و بخاطر اینکه آموزش بده ب دانشجوش ازم ب زور سونو واژینال گرفتن، یه بار خودش یه بار اون دانشجو، اینقدر درد داشتم وحشتناک، بعدش خیلی زیاد تر شد خونریزیم

4 Likes

آومدم ب یکی از ماماها گفتم درد دارم و خونریزی، ک گفت باید معاینت کنم، گفتم نمیخوام، دیگه اینقدر دلیل آورد ک راضی شدم، وای جای دشمنتون خالی، از درد وحشتناکش، آون چیزی ک داخل کردن، اصلا داخل نمی‌رفت اونم داد میزد،

1 Like

بعد معاینه دوبار درد و خونریزی داشتم، تا دو نصف شب بیچارم کردن، بعدم فقط شیاف دادن و گفتن بخواد بمونه میمونه بخواد بره هم میره، وای چ شب بدی بود

1 Like

احساس کردم دستش رو هم داخل کرد،

وای چقدر بد

من گفتم برا تشکیل قلبش دیر برم ک یوقت معاینه واژینال نشم، ک این بلاها سرم آومد، راستی حالا یادم اومد، سه بار منو سونو واژینال کردن

چرا اجازه همچین کاری رو میدید اخه بابا یه نه بگید پاشید برید اختیار خودتون و که دیگه دارید

13 Likes

من اینقدر احساس میکنم تنگ شدم ک نزدیکی هم نمیتونم، اونوقت داد میزد شل بگیر تا این بیلبیلکه بره داخل، (من اسم هر چی رو ندونم بهش میگم بیلبیلک) خخخ

1 Like

الان بهتری ؟

چرا گذاشتی معاینه ات کنن من 33 هفته هستم نذاشتم حتی دکترم بهم دست بزنه بیمارستان هم بستری شدم

1 Like

دکترش مرد بود گفت نه یعنی چ ک نمیخوام باید بشین

اصلا تو این هفته کسی معاینه نمیکنه چرا میزارید اون معاینه بدتر اذیتتون میکنه لطفا اینجور مواقع برید دکتر متخصص یا اگه نیستن یکم استراحت کنید تا صبح برید متخصص

1 Like

بلند میشدی میومدی بیرون

2 Likes

تا صبح از استرس مردم، شیاف داده هر شب بزنم،

1 Like

الان دیکه خونریزی نداری؟

1 Like

اینقدر ترسیده بودم ک مغزم کار نمیکرد، هنوز از معاینه درد دارم

1 Like

خیلی اشتباه کردی اجازه معاینه دادی عزیزم نکن اینکارا رو هر چی گفتن اصرار داشته باش که نه نمیخوام پاشو برو

1 Like

خ دل و جرات داری من ک فهمیدم باردارم اصلا نمیزاشتم شوهرم بهم دست بزنه چ برسه ب دکتر و دانشجو

1 Like

خودتو میزدی کولی بازی میگفتی واژینال نمیخوام
نمیتونستن ب زور بخوابوننت واژینال کنن که

2 Likes

دیگه نرو… وقتی قلبش تشکیل شده و داخل رحمته… نگرانی رو کنار بزار… فقط استراحت و شیاف

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.