پارگی دیسک بعد از زایمان

سلام به همگی
من چهارماهه زایمان کردم.بخاطر تزریق امپول بیحسی دیسکم پاره شد و دیگه نتونستم راه برم وخیلی خیلی زیاد درد کشیدم.فیزیوتراپی و لیزر و طب سوزنی رفتم تا تونستم روی پاهام راه برم.اما همچنان دردم زیاده
کسی بوده مشکل منو داشته باشه و بره پیش شکسته بند؟
شنیدم کار اقای محلوجی کرمانشاهی خیلی خوبه
میشه راهنماییم کنید.دیگه توان درد و مریضی ندارم😔

1 Like

سلام عزیزم مجددا خوش اومدی انشاءالله که هر چه سریعتر بهبود پیدا کنی
من اطلاعی از اون دکتر ندارم دوستان میان راهنماییتون میکنن :pray:

1 Like

ممنونم🌹

سلام خوش اومدی چجوری امپول زده که دیسکت پاره شده :flushed::thinking: مگه به همین الکیاس؟ شکایت نکردی؟

1 Like

ممنون عزیزم.پیش چندتا دکتر رفتم
همشون گفتن چون دیسک داشتی نباید بیحس میشدی.
ن عزیزم فعلا درگیرم فرصت شکایت کردن ندارم:pensive::pensive:

یاخدا الان حالت چطوره میتونی بچتو شیر بدی تروخشکش کنی؟ :confused:
خدا بگم چیکارشون کنه بعضیاشون فقط الکی مدرک گرفتن

وای منم دیسک دارم یعنی نباید سزارین کنم؟

ایشالا ک خدا شفا بده عزیزم.منم چندساله دیسک کمر و تنگی کانال دارم هرروز درد میکشم همیشه درگیرم شغلمو ازدست دادم کلا زندگیم مختل شده درکت میکنم که چقدر سخته و چقدر درد داری .خدا خودش کمکت کنه

۴ماهه توی رختخوابم.دقیقا ده روز بعد از زایمان زمین گیر شدم.طفلک همسرم .مامانم .مادرشوهرم به نوبت به من و بچم و زندگیمون رسیدگی می کنن.طفلیا خیلی اذیت شدن

1 Like

الهههی عزیزم
واقعا سخته.منم چندساله درگیر دیسک هستم ولی همیشه پیاده روی و نرمش میکردم و مشکلی نداشتم .حتی توی بارداری هم مشکل خاصی نداشتم
بعد از زایمان درگیر شدم .دردشم خیلللی وحشتناکه. متاسفانه نمیتونم هر دارویی هم استفاده کنم.چون به بچم شیر میدم
شما هم اگر امکانش و دارید هر روز پیاده روی کنید انشاالله به زودی مشکلتون حل میشه

سزارین اگر با بیهوشی باشه مشکلی پیش نمیاد

ای بابا :confused::pensive:
ان شاءالله زودتر خوب بشی :confused: دکتر چی میگه

ممنون گلم:pray::pray:
میگن باید تحمل کنی😔
برام دعا کنید لطفا:pray::pray::rose::rose:

1 Like

چشم حتما :heart::heart::palms_up_together:

عزیزم حتما از پزشک شکایت کن چون تزریق بیخسی با وجود دیسک کمر نباید منجر به پارگی دیسک بشه پزشکتون تبحر کافی نداشته و دقت نکرده حتما باید جوابگو باشه. بعد زایمان ام ار ای دادین؟

بله عزیزم یک ماه بعد از زایمانم انجام دادم

1 Like

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::rose::rose::rose:

1 Like

دقیقا داخل اتاق عمل متوجه شدم که تبحر نداره
به گفته خودشون ۶تا سوزن داخل ستون فقراتم کج شد
مدام راجب این موضوع پچ پچ میکردن

دوستان می‌خوام یه چیزی بهتون بگم

1 Like

خانمهای که آمپول میزنید برای بیهسی بعد از سزارین عسل طبیعی روپارچی نخی بریزید و درست جای که آمپول پرده بزارید تا چهل روز کلا اثر دارو ازبدنتون خارج میکنه ودیگه از درد خبری نیست

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.