درمان شپش سر

سلام خانوما
شپش سر چجوری از بین میره سر یکی از فامیل افتاده بچه دوسالشم تو سرش بوده

تنباکو بجوشونه بعد با اون آب تنباکو سرشو بشوره چندبار تکرار کنه…اما اول باید همه لباسارو با آب جوش بشوره واسپری ضد شپش سطوح بگیره بزنه به بالشت پتو وهمه چیز…

1 Like

تو حمام بااب داغ بشوره و شونه کنه هم تاثیر داره

1 Like

عزيزم من شنيدم اسپند يه جورايي دشمن شپشه
اما بهترين راه اينه بره بهداشت ، اونجا بهشون محلول ميدن
بچه هاي خواهرشوهرم اين اتفاق براشون افتاد با زدن محلول و شونه ي مخصوص آهني همه شون مردن و خارج شدن از موهاشون

1 Like

آرههههه آرههههه خيلي مهمه كه وسايلشون حتما ضدعفوني بشه
مخصوصا بالشت و پتو و حتي فرش هم اگه بشه كه خيلي بهتره

2 Likes

بچه دو ساله رو کچل کنن
بزرگتره هم بره داروخونه،یه محلول و شامپو میدن که توش شونه مخصوص داره
بااون میشوره و شونه میکنه،شپش ها میریزن
بعد از حمومم بااتو مو دسته دسته اتو کنه موهارو،پنج روز بعد دوباره تکرار کنه حل میشه کلا

2 Likes

درمان شپش فقط سرکه سفید

1 Like

اگه واقعا انجام میده بگم بهش چون سخته

1 Like

اگه تازه افتاده و هنو تخم نذاشته متوجه شده روزی چننننبار بره حموم و سرشو با سرکه سفید بشوره و هی شونه بکشه به سمت پایین وقتی میریزه میبینه.شونه چوبی.بچه هم ک باس کچل شه

1 Like

البته شنیدم خانوما رنگ مو هم بزارن عالیه برا نابودی شپش

1 Like

هرچی زودترم باید اینکارا که گفتیمو انجام بدن چون اگه یکی دوروز بگذره رشک پرسرش میشه اونوقت درمان خیلی خیلی سخته

1 Like

عزیزم از داروخونه محلول دای لیس بگیره خیلی خوبه هم میتونه به موهای خودش بزنه هم بچه نیاز به کچل کردن هم نیست دستور مصرفش رو هم روش نوشته

1 Like

شامپو لیندان بخره هر یدونه شامپو رو یبار بزنه سرش با شونه دندونه ریز شوووونه کنه بریزعهههه تا۳روز پشت هم تکرار کنه هرچچچی لباس ملحفه اینام داره همرووووو با ابه دااااغ وسرکه بشوره ،گیره سر یا کش اگر داشتی ام باابه جوش بشور ولی بندازی دور بهتره ،سره بچه رو هم کمی شامپو بزنه و شونه کنه اون زودتر میره بعد سشوار بگیره موهاشون هی شونه کنه رو یه پارچه سفید،
م‌معن ترین و ریشه کن ترین مرحلشم اینه اگر ادم بزرگه نفت بزنه سرش عاللللیه اسپری کنه سرش هی شونه کنه تممممام جنازه های شپش میفته کفه حمام بعدم حسابی با تاید بشوره موهاشو یکم سرکه اسپری کنه،چن روز بره حموم دیگه بوی اون نفته میره عوضش راحت میشه ،راستی موهاشم انقد خوش حالت میشه ها ب چشم دیدم من از کسی ،

1 Like

دكتر پوست اگه بره يه داروهايي ميده كه بااون موهاشونو ميشورن و شپش از بين ميره حالت شامپويي دارن اسم يكيشون اگه اشتباه نكنم ليندانه
همه لباساشونو با اب جوش بشورن و وسايل شخصيشون مثل شونه و رختخوابشونو
براي بچه دوساله نميدونم اين شامپوها مناسبه يا نه
بنظرم از دكتر بپرس چون مواد سمي داره كه باعث از بين رفتن شپش ميشه و فكر ميكنم براي بزرگسالان مناسب باشه

1 Like

اکسیدان خیلی خوبه

1 Like

منم شپش داشتم موهامم بلنده یه خانومی بود مورو شست و شو میداد و یه چیزی بود مثل حنا اونم بعد سه روز شست شو میزدیم ب طور کلی از بین میرفت من عین دوبار رفتم خیلیم راضی بودم

1 Like

فقط اول موهاشونو کوتاه کنن :cold_sweat: من باشم کچلش میکنم اون بچه رو :grimacing:

1 Like

ممنون از همگی رفتن دکتر

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.