طرز تهیه شربت آلبالو

سلام دوستان میخوام شربت آلبالو درست کنم بدونه مربا لطفا کمک میکنید

3 Likes

عزیز شکرت بزار قوام بیاد بعد لبالو بریز داخلش یه جوش خور البالوها بردار من مادر شوهرم ایجور درست میکنه

1 Like

سلام دوست عزیز
ینی چی بدون مربا؟ خب مربا و شربت با همه دیگه

2 Likes

دوستان لطفا دقیق توضیح میدید؟

1 Like

البالو رو بشوریم بعد بریزیم توی قابلمه اب وشکر غلیظ شده بریزیم بذاریم جوش بیاد.بعد شربتش رو جداکنیم بقیش مربا؟

1 Like

ممنون عزیزم

1 Like

یعنی مربا ازش نمی گیرم کلا میکنم شربت بعد تفاله شو میکنم لواشک

1 Like

اره منم همیجور میکنم امسال

من آلبالوهارو میشورم هستشو میگیرم تو یه ظرف شکرو آلبالو رو باهم قاطی میکنم میزارم یخچال یک روز میمونه خودش آب میندازه فردا خیلی کم بهش آب اضافه میکنم میزارم رو گاز جوش که اومد کف روشو باید جمع کنی شعله نه خیلی کم باشه نه ریاد بعد که به نظرت آماده شد زیرشو خاموش کن .زیاد بجوشه بد رنگ میشه .زیاد شکر بریزی شربتت خیلی شیرین میشه بعد باید موقع درست کردن آب زیاد بریزی کم رنگ میشه .به نظر من یک کیلو آلباو یک کیلو شکر میخواد

3 Likes

آلبالو ،،،مربا و شربتش باهم درست میشه …
من اول میشورمشون و میزارم آبش بره و هسته شو میگیرمو بعد یه شب تا صبح میزارم تو شکر و تو یخچال بمونه تا آب بندازه … مثلا یک لایه شکر یه لایه آلبالو … من با کاسه اندازه میکنم مثلا
(( یه کاسه شکر =یک کاسه آلبالو ))
بعدش صبح میریزم شون توی قابلمه و یه کاسه آب میریزم و میزارم به جوش بیاد و یکم ک رنگ انداخت از آبش هر چی خواستم بر میدارم واس مایع شربت و مبذاریم ک غلیظ بشه اگر هم ک مایع شربت زیاد لازم دارین آب بیشتری بردارین …
:point_left: البته هواستون باش ک اگه زیادی هم بردارین رنگ مربا ها تیره میشه :point_right:
دوباره آب میریزم تو قابلمه آلبالوها و یکم ک جوشید آلبالوها رو از آب جدا میکنم ک له نشن و میزارم آب بجوشه تا غلیظ بشه …
اگر ک خواستین شیرین تر باش میتونین شکر بیشتری بریزین
این اندازه حد متعادل داره …
(((آبلیمو واس جلوگیری از کپک زدن و گلاب برای طعم بهتر یادتون نره ))

5 Likes

وای منم الان رفتم البالو چیدم خسته خسته شدم

ممنون عزیزم

1 Like

خواهش میکنم گلم

من شربت تنها رو نشنیدم ک بشه درست کرد …اما دستوری ک بالا نوشتم رو من هرسال همین جوری درست میکنم

1 Like

شما چندکیلو البالو درست میکنی؟

1 Like

تقریبا هرسال 4 کیلو رو دست میکنم … ک 3 تا و نصفی شیشه مربا میشه و 2 تا هم شیشه نوشابه ای مایع شربت

1 Like

چون شوهرم هر روز صبح صبحانه میبره سرکار و مربا آلبالو به خاطر ملس بودنش خیلی دوست داره

1 Like

اگر میشد فقط شربتش کرد خیلی خوب بود من مرباش رو دوسندارم میمونه خراب میشه
ولی شربت خونگیش عالیه

2 Likes

مربای البالو دوست دارم البته بصرفه تره ک درست کنیم چون شیشه نربا ۱۰ الی ۱۴تومن کوچیکشه

2 Likes

اره بابا من خودم هرسال … مربا آلبالو … مربا هویج …مربا به …مرباسیب … مربا توت فرنگی درست میکنم…
اره به صرفه تره ولی چیزی ک خودت درست کنی خوشمزه تره و زودتر تموم میشه …

پارسال مربا های آلبالو رو شوهرم خالی میخورد :grimacing::grimacing::grimacing::grimacing:

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.