یعنی بچه انقد مهمه؟

آقا منو شوهرم بچه دوست داریم اما نداشته باشیمم برامون مهم نیس… یعنی کلا دودلیم بیاریم یا نه
حالا آبجبم و مامانم میگن تو نمیفهمی که بچه نمیخای. فرداروز بچه دارنشی چی. شوهرت الان بچست. میگه نمیخاد. بعدامیخاد… اگه روت زن بگیره چی :drooling_face::drooling_face::drooling_face::astonished::astonished::astonished: به مردااعتمادی نیس…یعنی تااینححححد

17 Likes

یکی منوازتاریکی ظلمات برهاند پلیز :expressionless::expressionless::expressionless:

2 Likes

عزیزم چند ساله ازدواج کردی ؟

مرداد میشه سه سال. جفتمونم 28سالمونه

2 Likes

به نطرم بزار گیرت بیاد

1 Like

من چیزی که دارم می بینم اینه که اونی که چشم ناپاک باشه . چه زن ، چه بچه ، چه ثروت داشته باشه چه نداشته باشه میره دنبال این کارها . اونی هم که ذاتش خوبه درست زندگیشو میکنه .

18 Likes

ب نظرم حرف مادرت درسته
بهشون اعتمادی نیست

14 Likes

خب سنتون خوبه دیگه . اگر شرایطشو داری باردار شو

5 Likes

سلام . عزیزم امیدوارم که خدا بهتون بچه بده امااحتمالی اگه در نظر بگیری بچه دار نشیدشوهرتون سرتون زن میگیره وفلان درست نیست خیلی از زوجین تااخرعمربچه دار نمیشن همدیگرو ترک هم نمیکنن خوب وخوشم زندگی میکنن .چون قدیم بقای نسل خیلی براشون مهم بود بخاطربچه چندتاچندتا زن میبردن الان که اینطور نیست بخاطر این حرفها ذهنتون رو مسموم نکنید اگه یک در صد هم نشددنیابه اخر نرسیده

9 Likes

چی گیرم بیاد؟

:+1::+1::+1::+1:

1 Like

شوهرم خوبه خداروشکر. اهل کارو زندگی. توابن مورد میدونم ازاین غلطانمیکنه… ولی حرف آبجیم :drooling_face::drooling_face::drooling_face: میگم عهدبوق نیس که خاهرم

3 Likes

بچه گلم

بله درستش همینه کسی که کلا بدذات چه بچه بیارید چه نیارید سمت کثیف بازیاش زن بازیاش میره

5 Likes

:thinking::thinking::thinking::thinking:

پس عزیزم ذهن خودتو درگیر این مسائل و حرفها نکن . بچه دار شدن یه تصمیمی‌که خودتون باید بگیرین .
مادرشوهر من دائم میگه ولی شوهرم میگه نه . وقتی هم اسم بارداری آوردم مامانم و خواهرم مخالفت کردن ولی اخرش منم که تصمیم‌میگیرم .

1 Like

به هیچ مردی اعتماد نکن هیچ مردی

6 Likes

نه عزیزم این حرف اشتباهه .

1 Like

براماکه مهم نیس. مبدونمم شوهرم ازاین غلطا نمیکنه هبچوقت :sweat_smile: متعجبم از طرز فکراینا :astonished::astonished::astonished:

4 Likes

فردا پس فردا مادر و خواهرش توی گوشش میخونن و هی بهش چیز میز یاد میدن
نمونه بارزش ما داشتیم تو فامیل چنان عاشق هم بودن ک خانواده شوهره باعث شدن بره زن بگیره

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.