دخترم با برادر ده ماهه ش ناسازگاره،چکار کنم؟

(m-i-n-a) #1

یه دختر شش ساله دارم که تا قبل از به دنیا اومدن برادرش خیلی آروم و حرف گوش کن بود،فقط گاهی وقتا مثل بقیه بچه ها شیطنت ها و بدخلقی های طبیعی داشت ولی از وقتی برادرش به دنیا اومده خیلی خیلیییی ناسازگار شده و اذیت میکنه.واقعا کلافه شدم و حس میکنم کنترل اوضاع از دستم خارج شده. و یک نگرانی دیگه ای که دارم اینه که موقع انجام کارهای خونه بچه ها رو باهم تنها بذارم چون نگرانم دخترم ندونسته آسیبی به برادرش بزنه

1 Like
(مامان_سه_قلوها) #2

سلام خانمی نگران نباش الانم رفتار دخترتون طبیعیه ولی می فهمم چه قدر عذاب میکشید :tired_face: خواهرم منم مشکل شمارو داشت من از یه روان شناس پرسیدم گفت باید بی توجه باشید به رفتارای بد بچه، البته اگر خطری نداشته باشه واسه کسی. گفت بیشتر بهش محبت کنید و وقت بگذرونید.

2 Likes
(مهسان) #3

عزیزم نگران نباش و قبل از هر چیزی سعی کن آرامش خودتو حفظ کنی
من یه دختر ده ساله دارم و جالبه که دقیقا مشکل تغییر رفتار دختر شمارو داشت البته با این تفاوت که دختر من تک فرزنده و این مشکلو با بچه های خواهر و برادرم داشت
من از مشاور کمک گرفتم البته با پیشنهاد یک دوست،چون خودم تا قبل از اون اعتقادی به مشاوره رفتن نداشتن و فکر میکردم خودم میتوم به تنهایی مشکلاتم رو حل کنم
به شما هم پیشنهاد میکنم از یک کارشناس تربیتی کودک کمک بگیرید

2 Likes
(معصومه یزدانی) #4

واااااااای سهقلو سخته

(مامان_سه_قلوها) #5

خیلیییییی:sob::sob::sob::sob::sob: ولی خیلی خوشحالم که مجبور نشدم دوباره حامله بشم. مامانم و خواهرم خیلی بهم کمک کردن و میکنن:blush:

1 Like
(معصومه یزدانی) #6

خوب خوبه خوش به حالت من که خانوادم شهرستانن دلم تنگه براشون ای کاش تو این حاملگیم بودن :disappointed_relieved:

(پسرام عشق منن) #7

سلام. وای یکی از نگرانی های من همینه، من یه پسر 5 ساله دارم پسر دومم انشاالله خرداد دنیا میاد. خیلی نگران ناسازگاریشون هستم چون پسرم به شدت شیطونه، مدام با پسرای فامیل دعوا میکنه، البته الان نسبت به اینکه میخواد داداش دار بشه خیلی حس خوبی داره، خوشحاله، حتی گاهی به من میگه مامان نمیشه زودتر درش بیاری :smile:
من نگران حسادتش نیستم اما خیلی نگران شیطنتشم

1 Like
(m-i-n-a) #8

مرسی از راهنهماییت عزیزم

(m-i-n-a) #9

ممنون از راهنماییت گلم

(مامان_سه_قلوها) #10

خواهش میکنم.