آزمایش تعداد تخمکهای باقی مانده

سلام به همه و وقت بخیر
دوستان کسی آزمایش تعداد تخمکهای باقیمانده رو انجام داده؟
به چه نحویه و هزینه اش چقدر بوده؟
یا کسی تخمکهاشو فریز کرده؟ به چه نحو و چه هزینه ای؟

سلام من انجام دادم با ازمايش خون معلوم ميشه ، من همراه اين ازمايش چندتا ديگه هم بود شش ماه پيش شد ٣٠٠

1 Like

مرسی عزیزم
حالا 300 خوبه یا بد؟؟؟؟

سيصد هزينه اش شد عزيزم ولى عدد تخمكهاى باقى مانده دو بود كه زير اون حد بود خوب نيست اصلا:(

سلام،مال من با بیمه تامین اجتماعی شد344البته فکر کنم اگر دولتی بريد کمتر شه،تو این آز سوم پريودي بود مال من4.9بود ذخیره

1 Like

سلام دوستان.
من آزمایش ذخیره تخمک دادم پارسال ۲.۷۵ بود امسال یک ماه پیش دادم شد۲.۰۱ آیا این مقدار بد هست ؟ هیچ دارویی تقویت تخمدان و تخمک استفاده نداشتم .
درضمن کیست آندومتریوز دارم آیا این مقدار برای من که کیست دارم خوب هست یا بد؟

این ازمایش که میگین چی هست عزیزم؟

آزمایش آنتی مولرین هورمون AMH هستش
که بهش ذخیره تخمدانی هم گفته میشه که روز سوم پریودی انجام میشه و اگر زیر رنج ۲ باشه خوب نیست ولی بالای دو و بالا تر خوب هست .
اونایی که زیر دو هستن باید زودتر بارداربشن و یا باید ivf انجام بدن

با تشخیص پزشک باید انجامش داد؟یا خودمون هم میتونیم بریم انجام بدیم؟

نسخه دکتر میخواد گلم

نسخه پزشک رو که میدونم عزیزم میخواد کلا همه آزمایش ها نسخه میخواد دیگه،منظورم اینه پزشک باید تشخیص بده ک انجامش بدیم یا خودمون همینجوری میتونیم دلخواهی بگیم دکتر واسمون بنویسه و انجامش بدیم؟

ها،آره خیلی ها ميرن دکتر میگن کلا همه چکاپ ها رو براشون بنويسه حتی عکس رنگی از رحم

من خودم گفتم تیروئید،ویتامین و سونو واژينال برام بنويسه

1 Like

مرسی گلم

با سونو واژينالم مشخص ميشه من اول دكترم سونو واژينال كرد همونجا بهم گفت ذخيره تخمدانت ضعيفه بعدهم ازمايششو نوشت ك ببينه چقدره.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.