اقدام به بارداری

(Sara Gorjestani) #1

سلام وقتتون بخیر من دوره های پریودیم معمولا 28-32روزست این ماه روز 18سیکلم تخمک گذاریم بوده بنظرتون اگه پری نشدم چه روزی از سیکلم میتونم از بی بی چک استفاده کنم؟

(Panah) #2

سلام خب وقتی تاخیر داشتی بعد پریودت بی بی بزن ج میگیری

(نیلوفر حکیمی) #3

یک هفته بعد از تاخیر در قاعدگی می تونید از بی بی چک استفاده کنید

(Sara Gorjestani) #4

الان باید از 32روز یه هفته بگذره؟

(نیلوفر حکیمی) #5

بله، بهتره بگذره. اما می تونید زودتر آزمایش خون بدید

(Sara Gorjestani) #6

من مشکل نارسایی لوله های رحمی هم دارم شما راهکاری براش سراغ دارین

(نیلوفر حکیمی) #7

تشخیص اختلال در لوله های رحمی به صورت زیر انجام می پذیرد:
در ابتدا شرح حال بیمار گرفته می شود از جمله اینکه بیمار چند بار سابقۀ عمل جراحی داشته است، تا به حال به عفونت های لگنی مبتلا بوده است یا علایم هشدار دهنده ای که نشان دهندۀ ابتلای بیمار به اختلالات رحمی و لوله ای باشد را دارد یا خیر و پس از آن روش تشخیصی مناسب به کار گرفته می شود. انجام عکس رنگی، روشی آسان، کم هزینه و متداول است، این روش غیر تهاجمی بوده و می تواند اطلاعات خوبی را به ما بدهد که در واقع در این روش یک ماده رنگی به داخل رحم تزریق می شود که این ماده رنگی رحم را پر می کند و از لوله ها عبور کرده و داخل شکم می ریزد و از مسیری که طی می شود چندین عکس گرفته می شود و مشخص می شود که لوله باز است یا خیر.

(حمیده ) #8

سلام من ازماشین حساب هم استفاده کردم ازامروز24هم تا26هم تخمک گذاریه اسکیت استفاده کردم دیروز یک خط بالای پررنگ بودولی امروز صبح خط بالای که ظاهرشددومی هم چندثانیه بعد ولی کمرنگ تر امروز صبح هم نزدیکی داشتم ازصبح بعدازنزدیکی شکم دردهم گرفتم انگارتوشکمم رخت میشورن

(نیلوفر حکیمی) #9

عزیزم از 24ام تا 26ام که نمی تونه بازه تخمک گذاری باشه، شما لطفا اولین روز آخرین قاعدگی تونو بدید من براتون حساب کنم. حتما اشتباه شده.

(حمیده ) #10

اردیبهشت 9هم فروردین 9هم ولی اسفند 5هم

(نیلوفر حکیمی) #11

عزیزم شما باید از تاریخ شنبه ۲۲ اردیبهشت تا تاریخ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت به صورت یک شب در میان نزدیکی داشته باشید.

(minaj) #12

سلام دوستان،من وزنم خیلی کمه نمیدونم چجوری زیادش کنم،،،اصلا میلی ب اضافه تر خوردن ندارم در اصل ب خوردن تنبلم وگرنه اشتهام خوبه

(U106145) #13

سلام مرسی از راهنماییتون.سوالم اینه ک درد داره عکس رنگی از رحم ؟؟

(حمیده ) #14

سلام ببخشید یعنی 22و24و26؛28-30نزدیگی داشته باشم روزیاشبش فرقی نمیکنه

1 Like

برای بعضی ها دردناکه بعضی نه
نمیشه گفت شما انجام بدید درد خواهید داشت یا خیر
معمولا میگن اگه لوله ها بسته باشه درد داره
من انجام دادم توی بیمارستان صارم توی اکباتان راضی بودم
قبلش دوتا مسکن به من دادن بعد یه ربع بعد انجام دادن

(نیلوفر حکیمی) #16

نه روز یا شب فرقی نداره

سلام کسی میدونه یکی دو روز قبل تخمکگذاری اقدام داشته باشیم احتمال بارداری هست؟

(حنا خجسته) #18

بله عزیزم احتمال بارداری هست

(minaj) #19

سلام عزیزم از روز ۱۱ پریودی ک اقدام کنی احتمال بارداری هست تا۲۰پریودی

(حمیده ) #20

سلام ببخشید چراامروزکیت استفاده کردم یه خط نشون دادولی دیروزدوخط بود از ماشین حساب هم که حساب کردیم بایداز22تا30اردیبهشت نزدیکی داشته باشیم و26هم رو روزتخمک گذاری گفتن