چه روزی از سیکلم میتونم از بی بی چک استفاده کنم؟

سلام وقتتون بخیر من دوره های پریودیم معمولا 28-32روزست این ماه روز 18سیکلم تخمک گذاریم بوده بنظرتون اگه پری نشدم چه روزی از سیکلم میتونم از بی بی چک استفاده کنم؟

سلام خب وقتی تاخیر داشتی بعد پریودت بی بی بزن ج میگیری

یک هفته بعد از تاخیر در قاعدگی می تونید از بی بی چک استفاده کنید

الان باید از 32روز یه هفته بگذره؟

بله، بهتره بگذره. اما می تونید زودتر آزمایش خون بدید

من مشکل نارسایی لوله های رحمی هم دارم شما راهکاری براش سراغ دارین

تشخیص اختلال در لوله های رحمی به صورت زیر انجام می پذیرد:
در ابتدا شرح حال بیمار گرفته می شود از جمله اینکه بیمار چند بار سابقۀ عمل جراحی داشته است، تا به حال به عفونت های لگنی مبتلا بوده است یا علایم هشدار دهنده ای که نشان دهندۀ ابتلای بیمار به اختلالات رحمی و لوله ای باشد را دارد یا خیر و پس از آن روش تشخیصی مناسب به کار گرفته می شود. انجام عکس رنگی، روشی آسان، کم هزینه و متداول است، این روش غیر تهاجمی بوده و می تواند اطلاعات خوبی را به ما بدهد که در واقع در این روش یک ماده رنگی به داخل رحم تزریق می شود که این ماده رنگی رحم را پر می کند و از لوله ها عبور کرده و داخل شکم می ریزد و از مسیری که طی می شود چندین عکس گرفته می شود و مشخص می شود که لوله باز است یا خیر.

سلام من ازماشین حساب هم استفاده کردم ازامروز24هم تا26هم تخمک گذاریه اسکیت استفاده کردم دیروز یک خط بالای پررنگ بودولی امروز صبح خط بالای که ظاهرشددومی هم چندثانیه بعد ولی کمرنگ تر امروز صبح هم نزدیکی داشتم ازصبح بعدازنزدیکی شکم دردهم گرفتم انگارتوشکمم رخت میشورن

عزیزم از 24ام تا 26ام که نمی تونه بازه تخمک گذاری باشه، شما لطفا اولین روز آخرین قاعدگی تونو بدید من براتون حساب کنم. حتما اشتباه شده.

اردیبهشت 9هم فروردین 9هم ولی اسفند 5هم

عزیزم شما باید از تاریخ شنبه ۲۲ اردیبهشت تا تاریخ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت به صورت یک شب در میان نزدیکی داشته باشید.

سلام دوستان،من وزنم خیلی کمه نمیدونم چجوری زیادش کنم،،،اصلا میلی ب اضافه تر خوردن ندارم در اصل ب خوردن تنبلم وگرنه اشتهام خوبه

سلام مرسی از راهنماییتون.سوالم اینه ک درد داره عکس رنگی از رحم ؟؟

سلام ببخشید یعنی 22و24و26؛28-30نزدیگی داشته باشم روزیاشبش فرقی نمیکنه

1 Like

برای بعضی ها دردناکه بعضی نه
نمیشه گفت شما انجام بدید درد خواهید داشت یا خیر
معمولا میگن اگه لوله ها بسته باشه درد داره
من انجام دادم توی بیمارستان صارم توی اکباتان راضی بودم
قبلش دوتا مسکن به من دادن بعد یه ربع بعد انجام دادن

نه روز یا شب فرقی نداره

سلام کسی میدونه یکی دو روز قبل تخمکگذاری اقدام داشته باشیم احتمال بارداری هست؟

بله عزیزم احتمال بارداری هست

سلام عزیزم از روز ۱۱ پریودی ک اقدام کنی احتمال بارداری هست تا۲۰پریودی

سلام ببخشید چراامروزکیت استفاده کردم یه خط نشون دادولی دیروزدوخط بود از ماشین حساب هم که حساب کردیم بایداز22تا30اردیبهشت نزدیکی داشته باشیم و26هم رو روزتخمک گذاری گفتن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.