با سه قلوهام چی کار کنم؟

(مامان_سه_قلوها) #1

سلام، من دوتا دختر دارم یه پسر که سه قلو هستن. امسال باید برن مدرسه، پسرم به خواهراش وابستس چه طوری تو این مدتی که وقت دارم آمادش کنم واسه مدرسه رفتن و جدایی از خواهراش؟:disappointed_relieved::disappointed_relieved:

(مامان_سه_قلوها) #2

چرا هیچ کس نییییست. ماماناااا کجایییین؟

(z.j) #3

سلام عزیزم
خدا قوت واقعا، بزرگ کردن سه قلو کار حضرت فیله :grin:
یعنی تا حالا هیچوقت از همدیگه جدا نشدن؟ همیشه پیش هم بودن؟

(مامان_سه_قلوها) #4

سلااام، بالاخره یکی اومد :blush: بله واقعااا سخته اما شیرینی های خودشو داره. نه عزیزم همیشه با هم بودن کلاس موسیقی و مهدکودکم با هم میرن.

(z.j) #5

به به پس ماشاالله هنرمند هم هستن، خدا حفظشون کنه
عزیزم به نظر من یه سری برنامه براشون بریز که برای زمانهای کوتاه مثلا به اندازه چند ساعت از هم جدا باشن.
مثلا پسرتون رو همراه پدرش بفرست جاهایی که دوست داره، پارک، شهربازی و…
و آروم آروم زمان کنار هم نبودنشون رو طولانی تر کن.
البته من همچین تجربه ای ندارم، ولی به نظر میرسه این راه جواب بده.

(Azadeh_D) #6

عزییییزم خدا براتون نگه داره… برادر منم سه قلو داره من درک تون میکنم خیلی سخته. اون اوایل من و خواهرم میرفتیم کمک زن داداشم طفلی مامانشم بوداااا. البته برادرزاده هام هنوز به سن مدرسه نرسیدن. با یه مشاور حتما مشورت کنین دوستمونم درست اشاره کردن یه زمان هایی جداشون کنین بهتره.

(باران) #7

ای جانم خدا حفظشون کنه اسمشون چیه

(مامان_سه_قلوها) #8

خیلی ممنونم، دایانا، دانیال، درینا به ترتیب نوشتم

عزیزم چطور بچه هات سه قلو شدن؟دارویی مصرف کردین؟

(باران) #10

دوستمون راس میگه برای مدت کوتاه بچه ها رو جدا از هم بزار تا عادت کنه .

(مامان_سه_قلوها) #11

نه عزیزم دارویی مصرف نکردم ولی تو خانواده سابقه دو قلویی داشتیم احتمالا ارثی بوده.

(مامان_سه_قلوها) #12

خیلی ممنونم چشم حتما ولی خیلی سخته :persevere::persevere:

خدا حفظشون کنه واست گلم.منم تازه میخوام اقدام کنم دلم دو قلو میخواد

(مامان_سه_قلوها) #14

قربونت برم ممنون، از دور که نگاه میکنی خیلی لذت بخشه ولی بعدا پشیمون میشی چون واقعا سخته. ایشالا هر چی خدا بهت داد سالم باشه. منم دست تنها نبودم خداروشکر ولی یه موقع ها آدم کم میاره واقعا.

ممنون عزیزم،بله واقعا سلامتی که از همه چیز مهمتره

(مامان_سه_قلوها) #16

حالا به جز سختیای بزرگ کردن بچه ها، توی بارداری هم خیلی سخت و خطرناکه. همه عوارض بارداری چند برابر میشه واسه مادر و جنین. دکتر بهم می گفت اگه مثلا دیابت گرفتن تو بارداری 5 درصده واسه تو میشه 50 درصد احتمالش.

(مامان_سه_قلوها) #17

نمی خوام بترسونمتااا دارم میگم که اطلاع داشته باشین. من خدارو شکر اتفاق خاصی برام نیفتاد خیلی مراقب بودم. ایشالا به آرزوتون برسین و هر چی خیره همون بشه

منون عزیزم بابت اطلاعاتت،خداروشکر ک بارداری خوبی داشتی،بله انشالله ک هرچی خیره همون میشه

1 Like
(مامان_سه_قلوها) #19

خواهش می کنم عزیزم. انشالا…