پیش از بارداری و اقدام

(سمی ) #1

سلام دوستان آیا سفت شدن زیر شکم از علائم بارداریه؟ یا علامت پریود هم میتونه باشه؟

(Elena) #2

سفت شدن ربطی ب بارداری نداره

(Nazanin) #3

سلام من خيلي كمردرد ودلدرد دارم

(فاطمه.ف) #4

من تو این دوسال اینقدر حالتهای متفاوت تجربه کردم که دیگه اصلا نمی تونم بگم چی علامته چیه…انشالله که بارداری دوستم :heart_eyes:

(حمیده ) #5

سلام بچه ها سه مااقدام به بارداری کردم پروییدها م نامنظمه حساب کردن گفتن از24تا26موقع تخمک گذاریه بازداشته اقدام کنم

(Elena) #6

از کیت تخمک گذاری استفاده کن زمانت معلوم بشه

(فاطمه.ف) #7

چند روز به موعدت مونده؟ منم کمر درد دارم و هفت روز به موعدمه…:disappointed_relieved:

(Nazanin) #8

من اين ماه iui كردم دكتر بهم شياف داده شش عدد مونده ، منم همون هفت هشت روز مونده

1 Like
(فاطمه.ف) #9

نگران نباش…انشالله که بارداری عزیزم…فقط استرس نداشته باش…انشالله هفت هشت روز دیگه خبرای خوب بشنویم ازت… :heart_eyes::hibiscus:

1 Like
(Nazanin) #10

فدات عزيزم ، ان شالله توهم باردارئ ميشى ، انشالله خدا به همه اونايى كه منتظرن بچه بده و به اونايى كه نميخان نده :hugs::heart:

(فاطمه.ف) #11

ممنونم…دعای قشنگی بود… :blush::pray:

1 Like
(حمیده ) #12

سلام بچه ها واسه من 24تا26 اردیبهشت تخمک گذاریه اگه هرروز مقاربت داشته باشیم عیب نداره ازچندردززودترمقاربت داشته باشیم امروز24هستش مقاربت داشیتیم دیروز داشتیم

(فاطمه.ف) #13

معمولا میگن تو بازه تخمک گذاری روز در میون رابطه داشته باشین… هر روز هم بود عیبی نداره فقط خودتو و شوهرتو تقویت کن

(حمیده ) #14

اوکی ممنون انشالله که این ما دیگه خبری بشه

(سمی ) #15

مرسی عزیزم ان شاءالله شما هم هر چی از خدا میخوای بهت بده

(Tayebe) #16

سلام من از بعد پریم جلو گیری نکردم آمپول hcgو قرص کلومیفن و تاموکسیفن هم خوردم ده روز دیگه هم موعد پریم هست هرچی تست میزنم منفیه یعنی اصلا امکان بارداریم نیست؟:worried:

(Tayebe) #17

وقتی بی بی چکم منفی شد خیلی تو ذوقم خورد:sleepy:

(Tayebe) #18

کسی نیس؟

سلام عزیزم نگران نباش بی بی چک باید چند روز که از موعد پریودی گذشت استفاده کنی حالا زود واسه استفاده کردن

(مامی) #20

سلام عزیزم،هنوز خیلی زوده تا نشون بده،باید تا عقب افتادن پری صبر کنی،برای بعضی ها حتی تا سه یا چهار روز بعد پری هم بی بی نشون نمیده