پیدا کردن روز تخمک گذاری و نزدیکی در زمان تخمک گذاری

داشتن رابطه جنسی هر روز و به تعداد زیاد لزوما باعث افزایش شانس حامله شدن نمی شود. هر روز نزدیکی داشتن باعث کم شدن تعداد اسپرم های در نزدیکی های بعدی میشه

ببخشید من ازهمین ماشین حساب استفاده کردم شد 24تا26هم یعنی امروز ولی کیت یه خط درقسمت بالا ظاهرمیشود

آیا پیگیرماشین حساب باشم یاکیت که چیزی نشون نمیده

احتمالا اشتباه می کنید چون دو روز نمی شه که بازه تخمک گذاری باشه دوباره حساب کنید

اره حالاازکیت استفاده کردم دوتا ش ظاهرشد

کیت بالای پررنگ و پایینی یکم کمرنگ ترازبالایه

همین امروز که 24هم ماشین حساب حساب کرد کیت همین امروز دوتابد امروز هم مقاربت داشتم قبل ازکیت

خواستم بدانم حالاکه کیت دوتاشده که مقاربت داشته باشم امروز مقاربت داشتم

عزیزم شما از امروز یه روز در میون نزدیکی داشته باش

وقتی کیت مثبت می شه یعنی 16 الی 36 ساعت بعد (بسته به عدد مندرج در جعبه کیت) تخمک گذاری انجام می شه پس بهتره شما از همین امروز یک شب در میان نزدیکی داشته باشید

سلام ببخشید صبح نزدیکی داشتم ولی با ماشین حساب ازامروزتخمک گذاریه تا26هم به نظرتون امروزنزدیکی داشتم کافیه صبح نمیخام این ماهم ازدستم دربره

مطمئنید ماشین حساب دو روز رو به عنوان بازه تخمک گذاری بهتون داده؟ اشتباه می کنید عزیز دلم
دوباره حساب کنید

ازماشین حساب نوشته بازه تخمک گذاریازتاریخ 22اردیبهشت تاتاریخ 28اردیبهشت بوده واحتمال زیادروزتخمک گذاری شما چهارشنبه26اردیبهشت است این ماشین حساب نوشته

تواردیبهشت بود 9هم

پس بازه تخمک گذاری شما 22 ام تا 28 ام است نه 24 ام تا 26 ام عزیز دلم شما باید تاریخ های 22 ، 24، 26 و 28 نزدیکی داشته باشید تا احتمال بارداری تون بیشتر بشه

1 Like

اردیبهشت 9هم فروردین هم 9هم ولی اسفند 5هم

نازنینم کیت تخمک گذاری زمانی که نتیجه مثبت رو نشون می ده یعنی 16 الی 36 ساعت بعد تخمک گذاری رخ میده که برای شما هم طبق نتیجه کیت و هم ماشین حساب دانشنامه فرزند می شه 26 ام پس احتمال زیاد 26 اردیبهشت روز تخمک گذاری شماست اما از اونجایی که اسپرم به مدت 3 الی 5 روز در بدن زنده است و تخمک به مدت 12 الی 24 ساعت پس توصیه می شه در بازه تخمک گذاری یک روز درمیان نزدیکی داشته باشید شما نگران نباش در روزهایی که خدمتتون عرض کردم مقاربت داشته باشید انشالا که باردار می شید

اما باید بدونید احتمال بارداری در هر ماه تنها 25 درصده یعنی فقط 25 درصد احتمال داره که در این ماه باردار بشید پس اگر این ماه موفق نشدید نا امید و نگران نشید

ممنون انشالله که این مابشم ببخشیدامروز24صبح اقدام داشتم چون شوهرم شب سرکارن. اشکالی که نداره روزباشه

نه عزیز دلم صبح و شب فرقی نمی کنه

عزیزی ممنون فعلا

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.