رامسر رشت کی هارو داریم اینجا

سلام شمالم ویلا اجاره ای میخام کسی سراغ نداره واینکه از جاهای دیدنیش بگیم

1 Like

من رامسرم عزیزم.
ویلارو از تو شهر راحت میتونین بگیرین.
وجاهای دیدنیش هم که پارک جنگلیاش مثل دالخانی و اون بالاها بستس.به خاطر کرونا.که بسیار باصفاس

ییلاق جواهرده هست که ممکنه باز باشه.
کاخ موزه که مال رضاخانه.
ابگرماش که اکثرا تو همون مسیر کاخ موزس
روبروی هتل شاه همون بغل کاخ موزه،خیابون کازینو هست که برا عکس گرفتن عالیه.و منتهی به دریاس
تلکابین رامسر
روستای اربه کله
مارکوه که پله داره تو کوه والان که هوا ابریه میشه بالا رفت .
وچنتا ساحل داره:که ساحل پلاژ شهرداری سنگ چینه و تمیزه خیلی
ساحل توسکا ساحل ماسه ای و شلوغه
پارک آبی ابتدای جاده رشته

4 Likes

بازم سوال داشتی در خدمتم.

2 Likes

اومدم جواب بدم دیدم دوستمون کامل توضیح داده.ممنون فاطمه جان :blue_heart:

1 Like

شما هم رامسرین؟

1 Like

چه جاهای خوبی داره اسکرین بگیرم لازمم میشه. دستت درد نکنه که گفتی. اون ساحل شهرداری و جواهر ده که خیلی عالین فقط همین دوتا رو رفتم

2 Likes

بله عزیزم

1 Like

اگه جنگل دالخانی بری که دیگه نمی‌خوای ازتوش بیای بیرون.تو برف،یه جور خوشگله،پابیز یه جور،و تابستونش وقتی شهر شرجیه اونجا آدم یخ میزنه. دفعه دیگه انشاله اول برین دالخانی

2 Likes

،:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:،چه خوووب.
باد دیشبو دیدی،:rofl::rofl:چه وحشتناک بوووود

1 Like

چشم حتما عزیزم. عاشق اون خیابون کازینو هم شدم حتما باید برم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

منم جنگل دالیخانی بیشتر از جواهرده و جاهای دیگه دوسدارم.جای نشستنشم بیشتره.

2 Likes

خیلی بد بود من از ترس اینکه گلدونامو باد نندازه آوردم پایین :smile::smile::smile:

ارههه موافقم.خیلیبی وهم انگیزه،:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:همش مه. بوی دود و کباب
عاشق گاو در طبیعتم،:grin:

1 Like

:smile::smile::smile: کلا آدم طبیعتیم دیگه

1 Like

منم به حوله حموم تازه خریدم اول سریع رفتم اونو از بند رخت اوردم،:stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

1 Like

ما رامسری نیستیم.اومدیم برا کار همسرم موقت.بعد عاشق اینجا شدیم موندیم.خونمون شیراز بود قبلاً.

1 Like

خیلییی خوبه…خیلییی زیاد.حیفه الان این کرونا خونه نشیتمون کرده

1 Like

شما ییلاقتون هریسه؟

1 Like

جواهرده دوروبرش پره دره اس،خیلییی وحشتنامه برامن.ولی دالخانی دره نداره.خوشه

2 Likes

خوش اومدین عزیزم آره از شیراز و اصفهان زیاد میان واسه زندگی رامسر.نه عزیزم جواهرده هستش.جواهرده شلوغ شده واسه همین زیاد دوسندارم.

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.