بچه ها این حرف درباره ازدواج عادی هست یا باید حساس باشم نسبت بهش؟

بچه ها من با یه پسری قصد ازدواج داریم درباره خیلی مسایل صحبت کردیم اون روز داشتیم درباره مسائل ج نسی هم صحبت میکردیم یچیزی گفت که خیلی منو به فکر فرو برد که آیا عادی هست یا باید حساس باشم روی این حرفش.
بنظرم تو مورد های دیگه خیلی پسر خوبی هست و همه چیش نرمال هست فقط یه چیز خیلی سردرگمم کرده.
ببینید من میدونم پسر خوبی هست و کلا اهل دوس دختر بازی و س کس با دخترا نیست صد در صد اینو مطمینم. ولی گفت من دوست دارم وقتی ازدواج کردیم موقع س کس برای خودمون نقش بازی کنیم گفتم منظورت چیه گفت مثلا یه وقت این نقش بازی کنیم مثلا من و تو توی خیابون باهم آشنا شدیم من مخت رو میزنم میارمت خونه که با هم سک س کنیم. من خیلی تعجب کردم از این حرفش چرا باید چنین چیزی دوست داشته باشه؟ و میترسم نکنه فانتزی های سک سی دیگه هم داشته باشه که منو اذیت کنه؟الان بنظرتون چی بگم بهش؟ بیخیال بشم یا حساس بشم روش؟ شوهر کسی بوده چنین چیزی بخواد؟ خیلی عجیبه برام.

5 Likes

به نظر من صحبت در مورد این چیزا تو دوران اشنایی ازدواج عادی نیست :neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

16 Likes

دوس پسرت فیلم خاک برسری زیاد میبینه… بنظرم یکم عجیبه

5 Likes

همه افراد فانتزی جنسی دارن و معمولا تو فرهنگ ما درموردش صحبت نمیشه. به نظرم طرف شما آدم برون گراییه؟

3 Likes

لطفا اگه کمکی نمیتونین بکنین به من. نیاین بگین زوده برای این حرفا تو دوران آشنایی. چون خوب یا بد ما دربارش حرف زدیم. الان مشکل من چیز دیگس. اینجور نه تنها کمکی نمیکنین بلکه بیشتر باعث اعصاب خوردی من میشین. مرسی

4 Likes

نه زیاد نیست

1 Like

عزیزم مسایل مهمتر واسه صحبت تو این دوران هست تفاوت خانوادها سلایق رسم رسومات خانوادها علایق هر دو طرف نکه در مورد چگونگی سکس صحبت بشه در مورد چگونگی سکس بعد عقد و دوران نامزدی صحبت بشه بهتره الان به نظرم وجهه جالبی نداره

9 Likes

نمیدونم والا خلی عصبیم الان سردرگمم

1 Like

من فقط خواستم دیدگاهمو بگم نخواستم دیدگاهمو بهت القا کنم عزیزم گفتم که این نظر منه

4 Likes

خب تو جامعه تو دوست آشنا زیاد اینجوری دیده خاسته این حسو ازین راه حلال تجربه کنه‌.اگه بهت پیشنهاد سکس میداد الان باید شک کنی.

2 Likes

عزیزم ما الان در اینباره صحبت کردیم و من اصلا ناراحت نیستم چون این حرف رو اون زد و من فهمیدم شاید مخوام با این خواستش کنار بیام و نخوام بخاطر این فانتزیش باهاش ادواج کنم اگه میذاشتم بعد عقد این حرفا میزدیم من همین حس داشتم و اون موقع جدا میشدم یه زن مطلقه بودم ولی الان هیچ اتفاقی نمیفته من جدا بشم ازش نه خودم و نه خانوادم حس بدی نداریم و خیالم راحته

3 Likes

به نظرم حالا که در مورد فانتزیش گفته و چون نگرانت کرده بدون اینکه نگرانیتو بروز بدی ببین فانتزی عجیب غریب خاصی نداره. تا این حد نقش بازی کردن به نظر من بد نیست ولی… اونجایی مسئله سازه که فرد فقط در این نقش هاست که ارضا میشه و نمیتونه با سکس عادی ارضای روحی شه. یعنی اگه همیشه سکس معمولی براش اوکیه و گاهی اوقات دوست داره یکم فانتزیش کنه و به قول خارجیا کینک داشته باشه عادیه. ولی اگه فقط اونجوری راضی میشه مشکل داره

4 Likes

عزیزم چند سالشونه این اقا تجربه سکس قبل شما داشته ؟

1 Like

جدی؟ یعنی اشکال نداره بنظرت؟ نه اصلا چنین پیشنهادی به من نمیده و خودش میگه من تا ازدواج نکنیم به تو دست نمیزنم. ولی این حرف رو زد برای بعد ازدواج. نمیدونم عادی هست یا نه

از زیر زبونش کشیدم اینجورگفت که بعضی وقتا اینجور دوست دارم نه همیشه. میدونم اگه مخالفت کنم با این حرفش میگه تا تو نخوای هیچوقت چنین چیزی نمیخوام ازت ولی از کجا معلوم دروغ نگه و بعد حتی فانتزی ها بیشتر دلش نخواد؟ باید یجور زیر زبونش بکشم ببینم دیگه چیا تو سرش هست.

1 Like

عزیزم 32 سالشه منم 25 سالمه. میگه تاحالا سکس نداشته. خودم هم همین حس رو دارم و احساس میکنم راست میگه. ولی حالا دیگه صد در صدش رو خدا میدونه خخخ

1 Like

عزیزم یوقت میبینی تو رابطه از حرفایی استفاده میکنه ک ناخوشایند میشه برات مثلا تو رابطه میگه ک باهات اشنا شدم اوردمت خونه ووو اینجوری چون شما زنشی حس بدی بهت دست میده

3 Likes

ببین گلم با یک موردی که این آقا اشاره کرده نمیشه قضاوت کرد. هرچند این فانتزی یکمی عجیب غریب بوده. بنظر من کمی باهاش صمیمی تر شو که بتونه راحت تر اونچه رو که خواهانش هست رو ابراز کنه شاید واقعا فانتزی هاش غیر طبیعی و غیر عادی باشن. تو واکنش بد نشون نده و تعجب نکن تا خودشو بیرون بریزه. ببین سکس مقوله خیلی خیلی مهمی هست همین الان تکلیفش رو با خودت روشن کن

5 Likes

سنشم کم نیست بگیم از روی شهوت دوران جوونیش این و میگه کاملا یه فرد بالغه

4 Likes

اینجور فانتزی ها باید دوطرفه باشه. اگه شما دوست نداری و اذیتت میکنه به مشکل بر میخورید
برای این آقا این موضوع خیلی مهمه که با شما صحبت کرده

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.