نمیدونم چکار کنم

سلام من و شوهرم با هم دعوا کردیم واون منو اورد خونه بابام و. یک هفته هست که من اینجام حتی زنگ هم بهم نزده چکار باید بکنم در ضمن من ده هفته باردار بودم و جنین تشکیل نشده بود دکتر هفته پیش به من قرص داد تا بچه رو سقط کنم اون منو با حال مریضم اینجا اورد و منو ول کرد نه خودش نه خانوادش هیچکس زنگ نزدن. یک سال هست ازدواج کردیم از وقتی باردار شدم تقریبا دو ماه سر مسایل کوچک و بی اهمیت دعوا داشتیم که شوهرم سکوت میکرد و بی محلی بعد من میرفتم معذرت خواهی.
تا اینکه هفته پیش باز سر اینکه من یه ظرف غذا از خونه پدرم اوردم با من دعوا کرد که چرا از اونجا غذا میاری بعد من حالم بد بود میدونستم که فرداش قراره بچم سقط بشه چون تشکیل نشده بود بهش گفتم به تو چه ربطی داره دوماهه که منو خسته کردی. جمعه هفته پیش میدونست که من وقت دکتر دارم منو تو خیابون رها کرد و گفت خودت برو به من ربطی نداره . بعد از ظهر هم من قرصای سقط رو خوردم و خوابیدم که اومد و منو بیدار کردو گفت پاشو ببرمت خونه بابات گفتم حالم خوب نیست بذار اخر هفته که گفت نه. گفتم چرا بریم اونجا گفت بریم میفهمی. گفتم نمیام بعد گفت باشه زنگ میزنم بابات بیاد زنگ زد ولی بعدش به داداشمم زنگ زد که من ناراحت شدمو وسایلمو جمع کردم گفتم بریم اصلا جلومو نگرفت که وسایلتو جمع نکن.
منو گذاشت اونجا و تو خونه بابام صداشو برد بالا که به من میگه به توچه خونه رو تمیز نمیکنه دلایل مسخره در صورتیکه من خونه تمیز میکنم غذا میپزم حتی تو دوران قهرمون نمیدونم چش شده. اخرین بحث ما سر این بود که من یه ظرف غذا از خونه پدرم اوردم و بخاطر اون با من دعوا کرد که چرا از اونجا چیزی اوردی که من بهش گفتم به تو ربطی نداره دوماهه که داری منو اذییت میکنی ازت متنفرم.
بنظرتون این رفتاراش قابل درک هست.
من نمیدونم الان چکار کنم .

1 Like

کسی هست کمک کنه

1 Like

سلام عزیزم الان بچت سقط شد؟

بله با قرص. خیلی سخت بود مخصوصا تو این شرایط که شوهرم منو تنها گذاشت

1 Like

الهب بمیرم خوب اینایی که گفتی دلیل قهر نمیشه خوب اصلا چرا بهت گفت بلند شو برو خونه بابات مگه قبلش با هم بحث کردین یهویی این حرفو زد؟؟؟؟؟

2 Likes

الان که بچتو سقط کردی حتما میاد دنبالت عزیز دلم زیاد نگران نباش خیلی بد به دلت راه نده فکرای ناجور نکن مثبت فکر کن

1 Like

رفتی بیمارستان؟

1 Like

دو ماه سر موضاعات الکی بحث داشتیم که من میگفتم بهم توجه کن ولی واقعا شوهرم عوض شده بود انگار تغیرات هورمونی بارداری رو اونم تاثیر کرده بود

1 Like

تقریبا هشت روز شد. نمیدونم یعنی دیگه دوستم نداره که اینقدر بی مسئولیت و بیخیال من شده

عزیزم خیلی وقتا شوهر منم همینجوریه ولی من کوتاه میام میگم شاید به خاطر فشار کاری باشه خیلی زود فرامدش میشن تو هم کوتاه میومدی ۱ سال اول زندگی خیلی سخته خیلی باید مراعات کرد به نظرم

نه تو خونه با قرص سقط شد

تو این مدت که اومدی اصلن بهت زنگ نزد؟

الان اون منو اورد خونه بابام. هرجوری فکر میکنم نمیتونم خودم بهش زنگ بزنم. اونم که هیچ عکسالعملی نسون نداده تا الان

نه حتی پیامم نداده

تا چند روز دیگه حتما ازش خبر میشه گلم نگران نباش
به مادری پدری خواهر برادی اگه داره زنگ بزن بگو جریانو

پدرش خبر داره. که صدرصد همه خانوادش مطلع شدن ولی هیچکدوم کاری نکردن. منم نمیخام به اونا زنگ بزنم مهم شوهرمه که ای رفتارا رو کرده دیگه خانوادش چکار میتونن بکنن. بنظرم اگه زنگم بزنم میگن غیر مستقیم داره منت کشی پسرمونو میکنه

اها حتما یه چیزیرمیدونی که میگی…خب عزیزم یکم باید صبر کنی این موضوع نیاز به صبر داره. خیلی خودتو به خاطرش اذیت نکن مطمئن باش بدتر نمیشه تو که کاری نکردی لحث مهمی هم بینتون شکل نگرفت فقط اون یکم عصبانی شده و اینکار غلط رو کرد. صبر صبر

مشکلم اینه که اصلا ادم صبوری نیستم چندین بار تصمیم گرفتم بهش زنگ بزنم علت کاراشو بپرسم ولی گفتم به خودم که اگه زنگ بزنم همیشه باید منت کشی کنم

1 Like

لطفا اگه کسی راه حلی داشت بهم بگه تشکر

الهی عزیزم
ناراحت نباش حل میشه انشالله
جنینت سقط شد ؟ با چ قرصی سقط کردی ؟ عزیزم سعی کن هیچوقت سر خود قرصی برای سقط یا… استفاده نکنی حتما با مشورت پزشک مصرف کن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.