قیافه روز عروسیت

(فرفری) #143

من بعد از باغ وقت زیاد داشتیم رفتیم خونمون شوهرم لباساشو عوض کرد گرفت خوابید زنگ زدیم خاهرام و شوهراشون که پسرخالم میشن با داداشمو زنداداشم اومدن ساندویچ آوردن خوردیم :joy::joy: موقع شام عروسی شوهرم انقد گشنش بود صندلی و واسم عقب کشید دیگه یکمم هول نداد برم جلوتر دستم به غذا نمیرسد هرچی بش گفتم دیدم کلش تو بشقابه بیخیال شدم خودم پاشدم صندلی رو درست کردم :joy::joy::joy:

(پِل پِلی ) #144

خوش به خالتون
من اصلا اشتها نداشتم غذا بخورم یه کم خوردم :woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2:

(نازنین فاطمه ) #145

ارایش م موقع عروسی خیلی قشنگ کرد بود آرایشگر تغییر بهم داد بود هم گفتن خیلی تغییر کلی داد تورو ماشالله خوشگل شدی فقط یکی وخواهرشوهرم اون قبول نکرد گفت ن خوبه نکرد تورو اونم چرا ساز مخالف زد چون زمانی که خودش پنج سال پیش عروسی کرد بود رفته بود پیش یه آرایش گری به من گفت کارش حرف نداره عکاس هایی خودش دیدم قشنگ بود بعدا من بهش گفتم من اینجوری پیش اش نمیریم باید کار الان اون ببینم کارچندسال پیش به درد من نمیخوره من که میخواهم پول بدم فردا درد دلم نیاد چرا رفتم پیش اش که کارش خوب نباشه خود خواهر شوهرم با آرایشگر هماهنگی کرد که وقتی عروس داشته باشه فقط برم کارشو ببینم برگردد دوبار رفتم کارشو دیدم من قبول نکردم از نظر من خود دختر اگه آرایش خودش میکرد زیباتر قشنگ تر میشد من پیش این آرایشگر نرفتم رفتم یه جایی با قیمت بالا تر ولی تضمینی بود کارش خداروشکر خیلی خوب بود کارش همه راضی بودن فقط همین یه دونه نمیدونم چرا ساز مخالف میزد نمیدونم دلش واسه برادرش میسوخته که میخواهد پول آرایش بده زیاد بود آخه هم ندانستم

(نازنین فاطمه ) #146

ولی شب حنابندان آرایشگاه نرفتم دختر عموم خودش منو آرایش کرد وموهام درست کرد اون شب هم خیلی تغییر کرد بودم درصورتی آرایش ساده بود ولی کارش خوب بلد بود بخاطره همین ولی واسه عقدم رفتم آرایشگاه اون طوری که دوست داشتم ارایش م نکرد بود چون من صورتم خودم پهن اون یه رژگونه واسه ام زد بود که صورتم بد فرم شد بود شوهرم زمان عقد همیشه میگفت عقدت آرایشگر درست انتخاب نکردی واسه خودت تو رو خودم میگفت زشت کرد بود کارش اصلا دوست نداشتم

(تیام بانو) #147

دقیقا عین من :woman_facepalming:t2:
یهویی گفتن جشن عقد بگیریم
یه هفته ای خرید حلقه، آینه شمعدون، وسایل سفره عقد :expressionless: آزمایش خون
تو عیدم هیچ جا درست و حسابی باز نبود ک :expressionless: هعی :unamused:

(فاطمه.ف) #148

یه هفته که خوبه خاهر…من 9 فروردین بله برونم بود 12 هم جشن عقد… روز سیزده بدر چشام وا نمی شد از خستگی…

(فرفری) #149

آیییی منم از جشن عقدم متنفرم .هرچیم گفتم جشن عقد دوست ندارم کسی گوش نداد گفتن ما رسم داریم
انقدم برنزه شده بودم داشتم منفجر میشدم از عصبانیت یبار فیلمو دیدم لبخندای مصنوعیم خیلی ضایع بود :joy:

(آرزو) #150

اگه دوست داشتین قیمت لباس وآرایشتون وبگید.

(فرفری) #151

اردیبهشت 96 لباسم بود 1 تومن آرایشگر 1500
البته آرایشگر از تهران اومده بود آشنا بود گفت تهران دستمزدم 3 تومنه بما تخفیف داد ولی فرقی نداشت اگه تو ساریم میرفتم همین قیمت بود

(فرفری) #152

البته لباسم با تورو هزینه خشک شویی شد 1 تومن
اجارش 800 بود

(آرزو) #153

من پنج ماه پیش،لباسم۱تومن بودوآرایشگام یک وهفتصد،البته گرونترهم بودولی من دلم به حال همسرسربازم سوخت،خداروشکرهمینکه عروسی کردیم تحریم هاشروع شد

(تیام بانو) #154

من شهریور ۹۶ (تهران) اجاره لباسم ۵۵۰ و آرایشم یک و سیصد
البته با رنگ مو ۱و ۷۰۰ شد
ولی واقعا راضی بودم از هردوش خداروشکر

(فاطمه.ف) #155

من لباسمو برام دوختن…میشه گفت مجانی…فقط پول پارچه و ایناشو دادم… که حدود 600 تومن شد…
سال 92 …آرایشمم فک کنم 500 …هی زبون ریخت تو وی آی پی هستی و فلان و اینا گفتم منو وی آی پی درست می کنی وضیفته اما من از 500 بیشتر بهت نمیدم…

(آرزو) #156

بازم گرونه،خیلی پول میگیرن اونم برادوسه ساعت

(Shabnam&M) #157

خدا رحمت کنه برادرتو عزیزم.
روحشون شاد باشه.
اره خیلی سخته و هیچ وقت فراموش شدنی نیست

(ابولفضل.کیـــان) #158

برای اجاق گاز فقط داتیس. به شرطی که ایتالیایی اصل باشه که البته الان تو گرونی گیر نمیاد. من دیروز مارک denits گرفتم ۱۳۵۰ از اشنا گرفتم میگفت کیفیتش عالیه

(soghra) #159

راسته ک میگن اجاق صفحه ای هیچ شعله نداره صفحشم کوچیکه

(ابولفضل.کیـــان) #160

عزیز شعله همشون نسبت به گازهای بزرگ کمتره .

(تیام بانو) #161

ینی چی هیچ شعله نداره؟؟ یه مدلایی هست شعله ی آتش نداره همونایی ک تو آموزش آشپزیا نشون میدن
بنظرم خوب نیستش

ولی شعله دار ها خوبه
۵شعله هم هست دیگه

(آرزو) #162

آره حرارتشون هم کمتره