سوگند با دخملش اومد 😊

سلام عزیزای دلم
اول اینکه از همه کسانی ک جویای حالم بودن و دعا کردن واسم ممنونم و منم برا همه دعا کردم :pray:
دوم اینکه هنوز حالم زیاد رو ب راه نیس ولی خب الهی شکر خیلی بهتر شدم
سوم‌اینکه دخترم با وزن ۳۶۵۰ و قد ۵۲ بالاخره روز یکِ خرداد ،ساعت ۱۱و نیم ظهر تشریفو اورد :smile:
و چهااااارم اینکه هیچیش شبیه من‌نشده همش ب باباش رفته :neutral_face:

61 Likes

سلام عزیزم قدم نو رسیده مبارک چقد نازه ماشالا شر وشیطونه:ok_hand::grinning::rose::heart_eyes:

7 Likes

واااااای مبارااارکه مبااارکه خوش قدم باشه سوگند جون:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart::heart::heart:

6 Likes

مبارکه مبارکه:dancer::dancer::dancer:

7 Likes

ای جووونم بوس بوس :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:تبریک مجدد عزیزم
خدا حفظ ش کنه براتون خانومی

8 Likes

سلام سوگند جان
قدم نو رسیدت مبارک گلکم
ای جانم هزار ماشالله به این دختر زیبا :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

9 Likes

قدم نو رسیده مبارک عزیزم :heart_eyes::heart_eyes:
گل گلی جونو ببوس هزارتاااا :dizzy::dizzy:

6 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

15 Likes

ای جوووون دلم قدمش بخیرومبارکی تنتون سلامت خداحفظش کنه عزیزم:kissing_heart::rose:

6 Likes

وای خدای من عزیزدلم خداحفظش کنه برات ماشاالله مبارک باشه عزیزم

5 Likes

ای جانم مبارکه مامان شدنت:tulip::tulip:
ان شاء الله قدمش پر خیر و برکت باشه براتون
نوزادا تو یه قیافه نمیمون تا یکم بزرگتر شن مدام شکلشون عوض میشه شبیه یکی میشن…

6 Likes

عزیزم چشمت روشن قدمش خیر باشه براتون😍

4 Likes

مبارکه
قدمش پرازخیرو برکت باشه :rose:

3 Likes

سوگندجان عزیزای منتظرمونوازدعای خیرت بی نصیب نکن همه رو دعا کن بانفس گرم کوچولوت انشالله به زودی دامنشون سبزبشه🙌

6 Likes

شبیه مامانشه :joy:
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

مبارکههههههههه وبسلامتی:star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

3 Likes

سلام ای جونم چه نازه خدابراتون حفظش کنه مبارک باشه عزیزم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

مبارکا باشه و قدمش پر از خير و برکت ان شاءالله

4 Likes

خداخدا :kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: خدا ببخشه الهی. قدمش پر خیر و برکت باشه :palms_up_together: ماشاالله چشم بد دور ازش

5 Likes

ممنون عزیزای دلم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.