دلم گرفته نمیدونم چکار کنم

سلام خانوما شوهر من از نظر ابراز احساس مشکل داره بارهام باهاش حرف زدم تو عمل خیلی خوبه ها ولی احساسات حرف زدن صفر مثلا الان دو روزه ناراحتم سر این داستان گریه کردم اصلا نمیاد جلو حرف بزنه ناز بکشه قیافش غصه دار میشه ولی هیچی نمیگع امروز بیرون بودم اومدم دیدم گل خریده میگه نمیخوام ناراحت باشی ،،،،ولی من عملی نمیخوام دوست دارم بهم محبت زبونی کنه :disappointed::disappointed::disappointed::disappointed:

9 Likes

هزار جور فکر میکنم اگه دوستم داشت زبونی میگفت ابراز محبت میکرد و وو فکرم خیلی درگیره

4 Likes

سلام
عزیزم عشق ۵ زبان مختلف داره
یه پرسشنامه هم داره
تو نت باید باشه
هردوتون پرسشنانه رو پر کنین و ببینین شما کدوم زبان عشق رو در وجودتون دارین
اونوقت باید سعی کنین مطابق زبان عشق همدیگه به هم محبت کنین

2 Likes

فدای دلت بیشترمردااهل ابراز احساسات نیستن مازنا حساس واحساساتی هستیم …

3 Likes

بعضی مردها ابراز محبت براشون سخته …اما با عمل میگن دوستت دارند …زیاد حساس نباش عزیزم …

2 Likes

عزیزم شوهر منم همینجوریه اولاش مت تو بهش گیر میدادم و میگفتم اونم میگفت عمل کردن خیلی بهتر از زبونی هس گفت اونی که دوست داره عمل میکنه نه زبون میریزه برات بعدا که بهش فکر کردم دیدم واقعا راست میگه چون خیلیا رو میدیدم برای همسراشون زبون میریختن ولی تو عمل چه ادمای پستی بودن برای زناشون

5 Likes

عزیزم دقیقا چی سرچ کنم پرسش نامه رو بیارم

2 Likes

همین ادم ازیت میکنه عزیزم ابراز احساس یطرفه که به مورور اونم از بین میره من نمیخوام اینجور بشه

3 Likes

بنظرم توبهش ابراز علاقه کن بهش بگودوست داری اونم ابرازکنه

3 Likes

ارزو خیلی خیلی گفتممممم یه هفته خوبه ولی بعدش بازم همون قبلی میشه خسته شدم دیگه اخرین بار باهاش حرف زدم گفتم برو مشاوره شاید بهت یاد بده روش ابراز احساس قبول کرد ولی کجا بفرستمش اخه …

2 Likes

سلام عزیزم شوهر منم همینجوریه فکر نکنم بتونی تغییرش بدی، الان من به این نتیجه رسیدم که همون عملی خیلی بهتر از زبونیه یعنی دیدم تو اطرافیانم که میگم

3 Likes

والادقیق نمیدونم کجا…ولی منم باحرف دوستان موافقم عملی بهتره…

2 Likes

پیوند منم خیلی دیدم ولی دلم باز راضی نمیشه خونه پدرم زیاد محبت ندیدم ازش تحنل زندگی بدون محبت سخته برام :disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed:

2 Likes

بعضی وقتا میگم خودم برم مشاور شاید مشکل از منه نمیتونم عملی شو ببینم

3 Likes

ما ۷ سال دوست بودیم همه چی خوب بود زیاد متوجه ابراز احساساتش نمیشدم زیر یه سقف رفتن خیلی فرق میکنه

2 Likes

اینم بدنیست شایدراهکارایی بده که بتونی بهش یادبدی وتوزندگیتون پیاده کنی

2 Likes

من بعد 9سال هنوز بهش گیر میدم میگم باید بگی دوستت دارم میگه دیگه چیکار باید برات بکنم که بفهمی دوست دارم

3 Likes

باورت میشه هربار ک میگم بهش یجوری دلم میشکنه مبگم مگه چیکم دارم از خیلی ها که شوهرشون ۲۴ ری محبتشون میکنن😞

1 Like

سعی کن به سبک ادما دست نزنی عزیزم، اون اینجوری راحته
میای تلاش کنی یه مدل دیگش کنی مدل قبلی خودشم فراموش میکنه

1 Like

به کارایی که برات میکنه فکر کن همین که میگی برات گل خریده، دیگه بعضی ها اینجورین دیگه نمیدونم شاید تو خانوادشون محبت ندیدن بلد نیستن احساساتشون رو ابراز کنن منم اوایل اذییت میشدم الان یکم برام عادی شده

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.