قیافه روز عروسیت

(مخلص برم) #1

سلام خانوما، ازین گپای داغ مادر شوهری آوردم براتون که تا ده سال دیگه توش چت میکنن زنا

از قیافه روز عروسیتون راضی بودید؟ خانواده شوهرتون دخالت کردن؟ تا حالا فیلم و عکس عروسیتون نگاه کردید؟

(Shadi) #2

من مدل بودم روز عروسيم
اره خيلى خوووب بود واقعا راضى بودم
نه بنده خدا مادر شوهرم اينا دخالت نميكنن
ولى هفته بعدش چون عروسى زن دايى شوهر بود رفت جايى ك من رفته بودم جفت ارايش منو درست كرده بود براش ولى اصلا بهش نميومد همه منو با اون مقايسه ميكردن بنده خدا خيلى ناراحت بوود
اخه يكى نبود بهش بگه ارايش من شايد ب اون نياد رفته بود ب ارايشگر گفته بود جفت من درستش كنه :stuck_out_tongue_closed_eyes:
از فيلم عكس ك نگو وقتى نگاه ميكنم دلم ب اون روزا ميگيره خيلى زوووووود گذشتن

(فاطمه.ف) #3

ثریا…نمودی مارو آبجی… :joy:
اگرم راضی بودیم از شکل و قیافه مون از بس امروز بهش فک کردیم هممون از خودمون ایراد میگیریم…

(فاطمه.ف) #4

والا من شب عروسیم خیلی از خودم راضی بودم…ینی همین جور که میخاستم شد…ساده و شیک …مادرشوهرم عاشقشم خیلی ساده اس بنده خدا… منم شب عروسیم پریود بودم…شوهرم پسر بزرگ خاندان و خانواده است…
این مقدمات رو داشته باشین تا یه چی واستون بتعریفم…زندایی ام داشته به دختر دایی ام گفته وای چقد فاطمه خشگل شده امشب و این حرفا…یهو مادرشوهرم از پشت سرش میاد و با غیض میگه چه فایده که امشب پریوده و بچم به مراد نمیرسه :joy::joy: حالا خبر نداشت ما قبل عروسی به مراد رسونده بودیم آقارو… هنوز که هنوزه با خاهر شوهرم به این جمله میخندیم :joy::joy::joy:

(پِل پِلی ) #5

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

(پِل پِلی ) #6

:joy::joy::joy::joy::joy:
وااااای چه باحال

(مریم) #7

من خیلی راضی بودم از قیافم خیلی خوشگل وناز وساده بود هرکی منو میدید میگفت تاحالا همچین ارایش قشنگ وتمیزی ندیده
مادرشوهرمم چیزی نگفت ولی زیادتعریف کرد بعد عروسی از ارایشم فقط ازقیمت می نالید :joy:

(آرزو) #8

اطرافیانم خیلی ازلباس وآرایشم راضی بودن،ولی چون یکم بیشترازمعمول منوتیره کردراضی نبودم،ولی عروسیم شاهانه بودواقعاهمسرم برام چیزی کم نذاشت،فیلم وعکس عروسیم هم هنوزآماده نشده

(پِل پِلی ) #9

منم خیلی راضی بودم :heart_eyes:
خیلی ساده و طبیعی بود :heart_eyes:
همه هم خیلی تعریف کردن :heart_eyes:
عکس ها خیلی خوب بود :heart_eyes:
فیلم هم دوروز پیش گرفتم
خیلی خوب و خنده دار و طبیعی شده :slight_smile:️:slight_smile:️:slight_smile:️:slight_smile:️:+1::muscle:

(دلارام) #10

منم راضی بودم کلی عوض شده بودم همه میگفتن ناز شدی :sunglasses:تعریف از خود
ماهم چندروزی میشه گرفتیم من که فیلمو نگاه میکنم فقط میخندم .ولی آخرش خدافظی با بابا مامانم خیلی گریه کردم .:cry:

(مخلص برم) #11

خیلی خوبه که راضی بودی

(تیام بانو) #12

منم خیلیی راضی بودم واقعا اونهمه پولی که دادم رو اصلا حروم نکرد :heart_eyes:
ولی شب عقدم یه دوستی آرایشم کرد کاملا گند زد ب موها و آرایشم :expressionless:
هردفعه یادم میوفتع اعصابم خورد میشه چرا من لباس خوبتر نپوشیدم
چرا آرایشگاه خوب نرفتم اونم واس وقتی ک اولین بار شوهرم قراره منو باآرایش و لباس ببینه :woman_facepalming:t2:
هعیییی :cry:

(مخلص برم) #13

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

(مخلص برم) #14

چه خوب همه راضی :kiss:

(مخلص برم) #15

خوشبخت بشی

(مخلص برم) #16

آخی نازی

(پِل پِلی ) #17

خودت چی ثریا جون؟

(پِل پِلی ) #18

:kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

(مخلص برم) #19

باز خوبه عقد بوده

(دلارام) #20

واسه منم این اتفاق افتاد جشنی گرفتیم دوران عقد خیلی بد شد من که تا آخرش عین بچه تخسا نشسته بودم