آمپول گنادوتروپین کوریونیک امپول ازادسازی تخمک کسی زده؟

سلام من این آمپول که امپول آزاد سازی تخمک هست رو دیروز ساعت یازده صبح زدم.کلیه ام درد میکنه طبیعی هست یا نه؟؟

اره منم درد دارم ولی سمت تخم دونته فک میکنی کلیه هست

من دیروز امروز زدم و فردام اخریشه

من یه دونه بیشتر نزدم.

از روز سوم تاهفتم شبی دوتا کلموفین خوردم.از شب ۸ تا ۱۰ آمپول زیر جلدی سینال اف زدم تو بازوم‌.روز دوشنبه روز ۱۱ پریودیم بود رفتم پیشش بهم این آمپول رو داد که صبح پنج شنبه که روز ۱۴ بود زدم.یدونه بیشتر نداد.

من از سوم تا هفتم صبح ۲تا لتروزول و عصر ۲تا کلومیفن و روز ۷۸۹ امپول بهم داد بزنم.

اصلا تویه این مدت رابطه داشتی؟

من سه شنبه میرم دکتر بببینه چنتا تخمک دارم ازین چیزا

نه.من فقط شب ۱۴ رابطه داشتم.قبلش نداشتم

ولی روز یازدهم دکتر وقتی سنوداخلی کرد.گفت تخمدونات عالیه.برام آمپوا گنادوتروپین نوشت که صبح ۱۴ پریودم بزنم.ولی من ۱۵ پریودم رابطه داشتم.

اهان یعنی اول قرص خوردی بعد امپول ازاد سازی زدی بعد امپول گنادوتروپین زدی؟

من شب ۳ تا ۷ پریودم قرص کلموفین(اوومید)خوردم.بعدش از شب ۸ تا ۱۰ آمپول سینال اف تو بازوم زیر جلدی بود زدم.شب ۱۴ هم آمپول گنادوتروپین تو پام زدم.

اهان متوجه شدم ایشالا که این ماه جواب میگیریم

مرسی همچنین.شما زیر دلتون با پاهاتون درد نمیکنه؟؟

1 Like

چرا من سینهامم نوکش میسوزه و کشاله رونم و دو طرف تخم دونام درد میکنه ولی یه سره نه در روز یه بار یا دوبار درد میگیره

منم پاهام با زیر دلم درد میکنه

منم این امپول رو ۱۳ روز پیش زدم
حالا منتظرم موعدم بیاد ببینم باردار شدم یا نه
خدا کنه هممون نتیجه بگیریم بحق آبروی حضرت زهرا🤲

1 Like

انشالله که بارداری.

1 Like

قرص چیزی نخوردی؟ففط امپول زدی؟چند پریودت زدی؟

نه.فقط ۳ تا ۷ پریودی قرص کلموفین(اوومید)خوردم.۸ تا ۹ پریودی امپول سینال اف زدم.روز ۱۱ رفتم سنو کرد گفت تخمدونات خوبه.بعد برام آمپول گنادوتروپین نوشت که صبح ۱۴ پریودی بزنم با قرص استرادیول والرات نوشت که شبی یه دونه بخورم.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.