عکس سیسمونی و قیمت

خانمای بچه دار سیسمونیه عزیزدلتونو بفرسین ماام ببینیم خیلی دوسدارم بدونم صلیقه شما چی بوده و وسایل خیلی ضرروری بچه چیان

3 Likes

26 Likes

این از دختر من

7 Likes

عالیه میشه بگی کمداش چن قیمتن

3 Likes

مهرماه از آپادانا گرفتیم 8تومن شد

2 Likes

واقعا خیلی خوشگلن میشه بدونم با چی تمیزشون میکنید لک میزنن یا ن

3 Likes

ممنون چشات قشنگ میبینه
والا تاحالا فقط همون روز اول که چیدیم تمیز کردم :sweat_smile: ولی خب روشون روکش خیلی خوبی داره
من با پارچه نمدار تمیز کردم

2 Likes

کلا جنس خوب پیداس صلیقه بقیه ببینیم چیه

2 Likes

سرویس خواب پسر منم همینه :star_struck::smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

آره آره آخی اون موقع ک تازه خریده بودیم و موردش حرف زدیم :star_struck::star_struck::star_struck:

1 Like

آره یادتهههههه :heart_eyes::heart_eyes: نفس جون چطوره؟
تا حالا توی تختش خوابوندیش؟
آروین من که تنها نمیخوابه :smiling_face_with_three_hearts: ولی اتاقشو دوست دارم میبرم اونجا زل میزنه به اسباب بازیا و تابلوهاش :star_struck:

2 Likes

مبارکش باشه خیلی عالین،دستت درد نکنه

1 Like

ببخشید شما کدوم شهرید؟

1 Like

منم چند روزه دارم یخورده یخورده میگیرم،ولی خونه خواهرمم همش تو نایلونن،یکم گرفتم هنوز

3 Likes

ببین سیسمونی رو نمیشه قیمت گذاری کرد مث جهیزیه میمونه
خوب همه نوع جنسی همه مارکی با همه نوع قیمتی وجود داره شما چقدر میخای هزینه کنی
از من شد ۱۰میلیون برای تخت و کمدش دنبال جنس ارزون قیمت بودم روتختی نگرفتم ملحفه پارچه خریدم خودم‌دوختم با پرده اتاق ست کردم
لوازم لاکچری مثل سطل جا دستمال کاغذی نخریدم

5 Likes

ای صاحب گپ :face_with_hand_over_mouth: برند آپادانا بعضی محصولاتش رو آف خوبی زده، اما خب سرویس کامل نیستن ولی حتمااااا سایت یا پیجشون رو سرچ کن ببین تا تموم نشده

2 Likes

10 Likes

خیلی گرونه همه چی،منم دنبال مارک و چیزای خیلی لاکچری‌نیستم،ولی‌بازم گرونن،منم میخوام کمتر از ۲۰ روز دیگه برم پیش شوهرم و دیگه ایران نیستم،و باید چیزایی که نیازه با خودم ببرم ازسیسمونیم…
انقد ذهنم مشغلوله،ازونورم بابامینا رفتن تو یسری خرجای گنده گنده و شانس منه این روزا

4 Likes

اسباب بازی هم گرونه خیلی

1 Like

سلام منم سیسمونی گرفتم ولی هنوز خونه مادرمه چون خودم اسباب کشی دارم دیگ نیاوردمشون خونم که قاطی بشه بچینم عکسش میگیرم برای ۱۵ تومن شد

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.