زاهدانیای عزیز، چند لحظه میاین؟

بچه ها کسی هست اینجا که اهل زاهدان باشه یا بخاطرماموریت اونجا ساکن باشه؟
چند تا سؤال داشتم.

1 Like

خونه بابام زاهدانه .سوالات چیه اگه بتونم راهنماییت کنم:confused::confused:

تو خود زاهدان ک نیستم .:confused:
سراوانم.

خو حالا بپرس

من دوسال ساکن زاهدان بودم یکماهه که برگشتم شهر خودمون

2 Likes

سلام. لبخشید دیشب آف شدم. پیاماتونو ندیدم.

بخاطر شعل همسرم، داریم میریم سیستان.
میخواستم ببینم کدوم شهرش بهتره؟
هم از نظر آب و هوا، هم بقیه موارد.

1 Like

خونه بخوایم اجاره کنیم، کدوم قسمت زاهدان بهتره؟
توی دیوار، مهرشهر و زیباشهر، قیمتا مناسبتر بود انگار، اونجا چطوره؟

1 Like

چابهار چی؟

1 Like

محل کار، خود زاهدان بیفته بهتره یا چابهار؟

1 Like

چابهار هوا شرجی و گرمه.اذیت میشید.
زاهدان خوبه هواش معتدله مثل بقیه جاها.
مناطقش رو نمیشناسم.وگرنه برای اجاره راهنماییت میکردم.

2 Likes

شوهرتون احتمالا نظاميه مثه همسر من. از نظر کاری زاهدان و زابل از نظر امنیت خیلی شرایطی بهتری داره اما زابل خیلی گردوخاک داره و اگر بچه کوچیک داشته باشید خیای اذیت ميشه من همون زاهدان هم سال اول همه ش دکتر بودم چون گرد و غبار اذيتم میکرد. چابهار تقریبا هشتصد کیلومتر از زاهدان فاصله داره و خیلی تو رفت و آمد اذیت میشید یعنی حدود هشت نه ساعت راهتون طولانی تر ميشه

3 Likes

اکثر نظامیا تو همین دوتا محله ساکنن. مهرشهر واحدی و آپارتمانه و هنوز گازکشی نشده، زیباشهر اکثرا دوواحدی و سه واحدیه و هفتاد هشتاد درصد خونه ها گاز شهری دارن اما کرایه هاش به نسبت ی کم بیشتر از مهرشهره.

2 Likes

مررررسی گلم از راهنماییت. لطف کردی.
شما کدوم منطقه بودید؟
الان تموم شده دو سالتون؟

1 Like

بسلامتی إن شاءالله

1 Like

سراوان چی؟
راضی هستید؟ شهر خوبیه؟

2 Likes

اره. من از اطراف مشهد.آره من واسه زایمانم اومدم شوهرم انشاله تیر ماه مياد

2 Likes

اگر زاهدان موندید و خواستید تو زیباشهر خونه بگیرید حواستون باشع گاز شهری داشته باشه زمستون کپسول نبود چن ساعت مردم صف واميستادن

2 Likes

عزیزم واسه اجاره بغیر از زیباشهر و مهرشهر تو خود شهر میتونید جای مناسب پیدا کنید بستگی بخودتون داره
از نظر آب و هوایی هم ببینید آب و هوای شهر خودتون چجورریه برهمون اساس چابهار یا زاهدان رو انتخاب کنید ولی با این اوضاع کرونا بهتره زاهدان بیاین تا چابهار چون الان اونجا وضعیت قرمزه و قرنطینه شدن.
چابهار آب و هوای شرجی داره بخاطر دریا
زاهدان خشکه
از نظر گاز هم زمستون واقعا مردم بخاطر کپسول اذیت میشن چون دیر گیر میاد اما بیشتر خونه ها الان گازکشی شدن و از گاز شهری استفاده میکنن از همون اول دنبال خونه ای باشید ک گازکشی شده باشه

2 Likes

إن شاءالله به سلامتی و خوشی.

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.