درد مصنوعی زایمان

سلام همه منو میشناسید دیگه امروز رفتم بیمارستان میخواستن بستریم کنن من رضایت ندادم اصلا درد ندارم میگن تا فردا زایمانت میدیم این ممکنه با یه آمپول فشال آخه هیچی درد علایم زایمان ندارم هفته ۴۱ هستم شما تجربه دارید بهم بگید من اونقد پول ندارم اگه چند شب موندم :cry::pensive:اومدم خونه گفت فردا بیا موندم چیکار کنم

2 Likes

عزیزم انقد من نگران شمام هی میام نگا میکنم ببینم خبر زایمانتونو ندادید.
بچه بزرگ بشه مدفوعشو میخوره تو رو خدا سهل انگاری نکن خدای نکرده پشیمونی بمونه برات

7 Likes

گلم اگر درد زایمان ندارید و دکتر تشخیص داده باید زایمان کنید به حرفشون گوش بدید چون ممکنه درد زایمان نداشته باشید ولی موعد زایمانتون باشه
اگر دیر بشه خدایی نکرده بچه مدفوع میکنه و این اصلا خوب نیست

3 Likes

من با آمپول فشار بچه اولمو آوردم.
بچه دومم با دردهای طبیعی.
جفتش یکیه.
نگران نباش.
توکلت به خدا باشه.منم برات دعا میکنم.:hibiscus:

2 Likes

منم از وقتم گذشته بود. دهانه ی رحمم هم سه سانت باز بود ولی هیچ درد نداشتم بستری شدم. یه ۲۴ ساعت هم اونجا بودم دوبار سرم فشار زدنم تا سرم تموم میشد من دردام قطع میشد. رحمم هم دهانش بیشتر باز نشد اخرش اورژانسی سز شدم

2 Likes

بیخیال نسترن چه فرقی داره امپول فشار یا درد طبیعی وقتی داره میگذره ازت خطر داره منم جاریم امپول فشار زد این چیز طبیعی برو تا به بچت اسیب نزدی والا ما بیشتر نگرانیم

3 Likes

برو امپول بزن بالاخره یا طبیعی به دنیا میاد یا سزارین اورژانسی میشی هزینه هم کم میشه

1 Like

چیکار کنم :sob:خیلی میترسم با آمپول فشار هم درد شروع نشه آخرش سزارین بشم

1 Like

خب وقتی نشه به زور که شما نمیتونی اصرار کنی عزیزم

1 Like

عزیزم منم خیلی نگرانتم :cry:اشکال نداره فوقش بستری میشدی با امپول فشار میومد نمیومد هم سز میشدی موندن بچه خیلی خطر داره ها خدای نکرده پشیمونی نیاد برات

1 Like

چه فرقی میکنه عزیزم سلامت بچه ات مهمتره .
منم‌سزارین شدم خداروشکر مشکلی هم نداشتم

از موعدم گذشته از بستری شدن میترسم کسیو نمیزارن گوشی میگیرن

1 Like

چندشاعت بعد آمپول فشار درداتون شروع شد کی زایمان کردین؟

1 Like

دهن رحمم کاملا بستس

خب شما تنها که نیستی . همه زنا که زایمان میکنن شرایطشون همینه . گوشی نمیذارن و همراه ندارن تا بعد زایمان

منم از همین میترسم

امشب فکرامو میکنم :persevere:

دفترچه هم ندارم همش سه تومن دارم :neutral_face:

خب به همسرت بگو برات پول بزنه.برو حتما تا دیر نشده خوب نیست اینهمه مونده تو شکمت

خیلی ممنون که به فکرمید😘شوهرم تهرانه باید زنگ بزنم بیاد برم دیگه به امید خدا

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.