خارش شدید شکم،کمممک

(معصومه یزدانی) #1

من هفته 32باردایمم، شکمم می خاره کسی می دونه باید چکار کنم؟؟

(Azadeh_D) #2

سلام عزیزم من توی بارداریم خارش نداشتم ولی بدنم کهیر میزد و خیلی می خارید. هزارتا دکتر رفتم ولی فایده نداشت. یه نفر بهم عنبرنسا رو پیشنهاد داد که دود کردم. خییییییلی خوب بود مثل آب روی آتیش. اگه فکر می کنی توی بارداری تاثیر بدی نداره حتتتتما امتحان کن.

(پسرام عشق منن) #3

عزیزم فکر میکنم دلیل خارش با کهیر فرق میکنه، عنبرنسا رو معمولا برای عفونت پیشنهاد میکنن، من کسی رو میشناسم که برای سینوزیت عنبرنسا استفاده کرده بود میگفت خوب بوده، اما برای خارش بعید میدونم جواب بده

1 Like
(معصومه یزدانی) #4

آخه شنیدم عنبرنسا ضرر داره

شما از کی شنیدید؟؟؟؟

(Azadeh_D) #5

یکی از آشناهامون معرفی کرد. من که خیلی راضیم چون بعد از چند بار استفاده کاملا خوب شدم و دیگه کهیر نزدم خداروشکر.

2 Likes
(معصومه یزدانی) #6

والا انقدر حرف شنیدم از اینو اون می ترسم بچم ناقص بشه

(آیسان همه زندگی من) #7

منم سر بارداری اولم داشتم برو دکتر یه سری آزمایش ممکنه برات بنویسه
معطل نمون

1 Like
(معصومه یزدانی) #8

آره اتفاقا امروز رفتم بم آزمایش داده برم انجام بدم دعااااااااااااااااا کنید برام دوستان

(مبینا) #9

نه عزیزم اصلا خودتو ناراحت نکن منم منم بچه اولین تو شکمم بود شکم خیلی خارش می داد من خاروندم بعد از اینکه زایمان کردن شکمم خیلی سیاه شد اصلا نگران نباش هیچ اشکال نداشت کم آدم خارش بده هر خانمی شکمش خارش میده موقع بارداری

1 Like
(Elnaz) #10

سلام دوست عزيز . يكى از دوستان من مشگل شمارو داشت عنبرنسا دود داد چند بار كامل خوب شد

(Azadeh_D) #11

منم همینو گفتم چون خودم استفاده کردم واقعا خوب بود.

(louisa) #12

به نظر من شکمت رو با کرمهای مخصوص چرب کن اگه هم در دسترس نیست با روغن کنجد یا روغن زیتون…چون منم پوست شکمم خارش داشت همین کار رو انجام دادم و سعی کن نخارونیش چون ممکنه بیشتر ترک بخوره

2 Likes
(سیمابانووو) #13

سلام
منم شکمم خارش داشت و کهیر می زد.دکتر که رفتم با هول و ولا فرستادم بیمارستان.چند روز بستری بودم و آزمایس های مختلفی از بابت سلامت کبدم گرفتن بعد هم گفتن مشکل خاصی نداری و داروهای ضد خارش بهم دادن.پماد کلامین دی،هیدروکسی زین،و یه کپسول دیگه اورسولول اسمش بود فکر کنم که یه هفته که مصرف کردم تاثیر ندیدم خودم قطعشون کردم.روغن ها من رو بدتر میکرد وقتی استفاده میکردم. به جاش عرق کاسنی و شاتره رو با پنبه میزدم به شکمم.یخ میکردم و بهتر میشدم.اما عنبر نسارا نشنیدم.اگه اون زمان میشنیدم حتما استفاده میکردم چون فکر نمیکنم ضرر داشته باشه

1 Like
(Apame) #14

من تو بارداریم به غیر از شکمم تمام بدنم خارش داشت به حدی که از خارش زخم میشد تمام بدنم خصوصا پاهام تنها چیزی که آرومم میکرد دوش بود و بعدشم چرب کردن شکم و بدنم.