خارش شدید شکم، در هفته 32

من هفته 32باردایمم، شکمم می خاره کسی می دونه باید چکار کنم؟؟

سلام عزیزم من توی بارداریم خارش نداشتم ولی بدنم کهیر میزد و خیلی می خارید. هزارتا دکتر رفتم ولی فایده نداشت. یه نفر بهم عنبرنسا رو پیشنهاد داد که دود کردم. خییییییلی خوب بود مثل آب روی آتیش. اگه فکر می کنی توی بارداری تاثیر بدی نداره حتتتتما امتحان کن.

عزیزم فکر میکنم دلیل خارش با کهیر فرق میکنه، عنبرنسا رو معمولا برای عفونت پیشنهاد میکنن، من کسی رو میشناسم که برای سینوزیت عنبرنسا استفاده کرده بود میگفت خوب بوده، اما برای خارش بعید میدونم جواب بده

1 Like

آخه شنیدم عنبرنسا ضرر داره

شما از کی شنیدید؟؟؟؟

یکی از آشناهامون معرفی کرد. من که خیلی راضیم چون بعد از چند بار استفاده کاملا خوب شدم و دیگه کهیر نزدم خداروشکر.

2 Likes

والا انقدر حرف شنیدم از اینو اون می ترسم بچم ناقص بشه

منم سر بارداری اولم داشتم برو دکتر یه سری آزمایش ممکنه برات بنویسه
معطل نمون

1 Like

آره اتفاقا امروز رفتم بم آزمایش داده برم انجام بدم دعااااااااااااااااا کنید برام دوستان

نه عزیزم اصلا خودتو ناراحت نکن منم منم بچه اولین تو شکمم بود شکم خیلی خارش می داد من خاروندم بعد از اینکه زایمان کردن شکمم خیلی سیاه شد اصلا نگران نباش هیچ اشکال نداشت کم آدم خارش بده هر خانمی شکمش خارش میده موقع بارداری

1 Like

سلام دوست عزيز . يكى از دوستان من مشگل شمارو داشت عنبرنسا دود داد چند بار كامل خوب شد

منم همینو گفتم چون خودم استفاده کردم واقعا خوب بود.

به نظر من شکمت رو با کرمهای مخصوص چرب کن اگه هم در دسترس نیست با روغن کنجد یا روغن زیتون…چون منم پوست شکمم خارش داشت همین کار رو انجام دادم و سعی کن نخارونیش چون ممکنه بیشتر ترک بخوره

2 Likes

سلام
منم شکمم خارش داشت و کهیر می زد.دکتر که رفتم با هول و ولا فرستادم بیمارستان.چند روز بستری بودم و آزمایس های مختلفی از بابت سلامت کبدم گرفتن بعد هم گفتن مشکل خاصی نداری و داروهای ضد خارش بهم دادن.پماد کلامین دی،هیدروکسی زین،و یه کپسول دیگه اورسولول اسمش بود فکر کنم که یه هفته که مصرف کردم تاثیر ندیدم خودم قطعشون کردم.روغن ها من رو بدتر میکرد وقتی استفاده میکردم. به جاش عرق کاسنی و شاتره رو با پنبه میزدم به شکمم.یخ میکردم و بهتر میشدم.اما عنبر نسارا نشنیدم.اگه اون زمان میشنیدم حتما استفاده میکردم چون فکر نمیکنم ضرر داشته باشه

1 Like

من تو بارداریم به غیر از شکمم تمام بدنم خارش داشت به حدی که از خارش زخم میشد تمام بدنم خصوصا پاهام تنها چیزی که آرومم میکرد دوش بود و بعدشم چرب کردن شکم و بدنم.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.