تورو خدا بیاین باهام حرف بزنین دلم گرفته

سلام .من قبلا هم گفته بودم شوهرم با بچه دار شدن مخالفه و من چقدر دلم بچه میخواد :cry::cry::cry::cry::cry:
الانم باهاش بازم بحث کردم اصلا میگه حرف بچه رو نزن :angry: آخه بالاخره چی .من میگم بالاخره باید بچه دار شد دیگه :sob:
کی شوهرش اینجوریه؟
عصبیم

1 Like

همسر منم اوایل ازدواج مخالف سرسخت و صددرصد بچه دار شدن بود تا ۱ سال و هفت ماه بعد از ازدواج مخالف بود تا اینکه باهاش کلی حرف زدم چون بازم مخالف بود بخاطر من یکم کوتاه اومد ۱ سال و هشت ماه بعد ازدواج باردار شدم ک سقط شد الانم که حدودا ۸ ماه دوباره رفتیم برای اقدام اما این بار همسرم موافق صددرصد شده خداروشکر :blush::blush::blush::blush:

1 Like

چند وقته ازدواج کردین؟
چند سالته؟!

نه این اصلا زیر بار نمیره که نمیره. الان دو سال و بکماهه ازدواج کردیم ولی هرچی میگم بی فایده هست حتی خانوادش هم باهاش حرف زدن فایده نداشته

من؟؟؟

1 Like

دوسال
27 سالمه
اونم 30 سالشه

من به خواهرشوهرم میگفتم با داداشت صحبت کن میگفت زوده هنوز :unamused::unamused::unamused:

من مادرشوهرو خواهرشوهرمو شوهرش باهاش حرف زدن فایده نداشته

نه عشقم این دوستمون

1 Like

سر درد دارم عصابم خورده .الان به جای اینکه من قهر کنم اون قهر کرده .

1 Like

هنوز یکی دوسال وقت داری حداقل سخت نگیر
ببین علت مخالفتش چیه ؟

چرا؟سعی کن باهاش منطقی حرف بزنی مطمئن باش قبول میکنه.
شغل شوهرم ازاده صبح میره شب میاد با اینکه با مادرشوهر و برادرشوهرام تو یک ساختمونیم اما بهش میگفتم تو ک صبحا میری تا شب خونه نیستی مگه خونه دونفر چقد بهم ریخته میشه یا غذا درست کردن چقد طول میکشه ک خودمو بخوام باهاشون سرگرم کنم من دلم بچه میخواد ک باهاش سرگرم بشم اینقد از این حرفا بهش گفتم تا اخر راضی شد

اگه بگه یکسال دیگه یا دو سال دیگه که من اینجوری نمیکنم. اون اصلا میگه بچه نمیخوام .میگه همینجوری زندگیمو دوست دارم راحتم

1 Like

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:
همین حق به جانب بودنشون بیشتر اعصاب ادمو بهم میریزه

1 Like

بابا تو هم عجب کم صبری
بهتر از اینه بگه سال دیگه بعد دوباره سال دیگه الکی بهونه بیاره که
اصلا باهاش بحث نکن
زمان همه چی رو درست می کنه
قلقش رو باید به دست بیاری
دلیلش چیه واقعا؟

1 Like

منم گفتم فایده نداره. میگه ساعتهایی که من هستم میبرمت بیرون. خونه مادرت میری خونه مادر من میری با خواهرم میری بیرون وقت میگذرونی بازم حوصلت سر میره .متاسفانه زورگویه

چندسالته عزيزم؟ چندوقته ازدواج كردي؟ خوب يكم صبركن تا خودش دلش بخاد اينجوري با اصرار ي طرفه بچه دار بشين ممكنه بعدا مسئوليت قبول نكنه و به مشكل بخوري تو بزرگ كردنه بچت عزيزم

1 Like

اصلا هدف خودت از بچه دار شدن چیه ؟!؟

وقتی میگه هیچوقت نمیخوام من چطوری میتونم صبر کنم

اگه اینجوری بخوای حساب کنی من اصلا خونه نیستم بیشتراوقات خونه بابام میرم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.