سردرد در بارداری

من هفته 21 هستم و به شدت سردرد دارم آیا راهکاری دارید؟

1 Like

سلام عزیزم
تغییرات سبک زندگی ممکن است به پیشگیری از سردرد ها کمک کند. تلاش کنید تا به طور منظم استراحت کنید. شما می بایست در کلاس های یوگا برای بارداری شرکت کنید. می توان از استامینوفن در دوز پیشنهاد شده پزشک برای بهبود سردرد ها در بارداری استفاده کرد. توجه کنید برخی داروهای ضد درد در بارداری ممنوع هستند از جمله داروهای ضد درد حاوی کدئین، مگر آن که در موارد خاص پزشک به شما آن ها را توصیه کرده باشد. اگر سردرد های شما شدید است و روند پیش رونده ای داشته باشد، با پزشک خود مشورت کنید. سردرد های شدید ممکن است نشانه ای از فشار خون بالا باشد و می بایست فورا توصیه های اورژانسی لحاظ شود.

1 Like

قبلا میگرن خفیف داشتم.یوگا و استخر هم میرم.دیگه الانا از درد شیاف دیکلوفناک استفاده می کنم

به پزشک تون مراجعه کنید تا علت درد رو پیدا کنن. فشارتون رو کنترل کنید.

شیاف رو پزشک تجویز کرده؟ بهتره بدون مشورت پزشک دارو استفاده نکنید

مصرف شیاف دیکلوفناک، به صورت مداوم و زیاد، بخصوص هفته های آخر بارداری، مضر هستش. شما باید دنبال علت سردرد باشید و برطرف کنید، فشارخون بالا، میگرن، استرس و …
تنها داروی مسکن بی خطر، استامینوفن ساده می باشد.

دکترم گفت ایرادی نداره

فکر کنم فقط به خاطر میگرن باشه.فشارم هیچ وقت بالا نیست

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.