تغيير رنگ پوست نوزاد

سلام خسته نباشيد دخترم دو ماهشه روزي كه بدنيا اومد رنگ پوستش سفيد بود ولي يه روز بعد رنگ پوستش سبزه تيره شد و هر وقت تو محيط بيرون قرار ميگيره رنگ پوستش باز ميشه و روشن ميشه و شير خودمو ميخوره تيره تر ميشه ميتونيد راهنماييم كنيد چي ميتونه باعث اين تغيير رنگ پوستش. ميشه و تا كي اين تغيير رنگ ها ثابت ميشه

سلام دوست عزیز، پسر چهارماهه من هم دقیقا همین شکلی بود اما بعداز سه ماهگی صورتش سفید موند ولی بدنش سبزه اس دلیل علمیشو نمیدونم اما فکر میکنم طبیعی باشه و جای نگرانی نیست چون نوزاد تقریبا هر روز یک شکله

1 Like

سلام عزیزم جای نگرانی نیست رنگ پوست نوزاد تا دو سالگی ممکنه در حال تغییر باشه و بعد از اون ثابت میشه.

1 Like

من شنیدم بعضی از غذاها باعث میشه رنگ پوست نوزاد تغییر کنه ولی چیز مهمی نیست طبیعیه نگران نشید بعدا ثابت میشه رنگ پوستش

1 Like

مرسي عزيززم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.