بلیط هواپیما

واااای بعد یکسال نرفتن پیش خانواده ام خالام که میخوام برم بلیط شیراز،تهران،شده ۶۰۰هزار تومن :sob::sob::sob:

1 Like

وااااای چطوری طاقت آوردی این یکسالو؟
منم از خانوادم دورم ولی طولانی ترین زمانی که نرفتم خونه پدرم ۲ ماه بوده.
سخته خداییش دوری از خانواده.
ایشالا بلیط مناسب گیرت بیاد عزیزم.

2 Likes

عزیزم همسرم نظامی و حقوقش کمه برعکس تفکرات خیلیا که فگر میکنن اوضاع مالی نظامیا خوبه. منم دلم میسوزه فشار بیارم اما الان دیگه صدای خانوادم دراومده

1 Like

قطار نداره؟ قطار های الان لوکس شده

1 Like

سلام بلیط چارتر پیدا نمیشه؟؟ معمولا ارزون ترن

قطار داره نوشینم اما با پسرم و بدون همسرم خیلی برام سخت میشه پسرم اصلا تو قطار و اتوبوس واینمیسته یک ساعت که میگذره حوصله اش سر میره بهونه میگیره

1 Like

تازه بلیط قطارم نفری ۱۸۰تومنه

همسر منم نظامیه دقیقا حرفت درسته اون مال قدیم بود که حقوق نظامیا خصوصا نیروی هوایی زیاد بود همسر من هوافضا خونده تخصص موتور جت داره اما حقوقش افتضاحه اصلا کفاف زندگی رو نمیده همه نظامیا اکثرا دو شغله هستن.

4 Likes

اتفاقا بلیط چارتر ۶۰۰میشه وگرنه بلیط ازاد که نفری ۷۰۰تومنه

خاک بر سر این مملکت :persevere::persevere::persevere::persevere:

1 Like

همسر من تو دانشگاه هم تدریس میکرد اونقدر کم میدادن که گفتم حیف وقتت ولش کن دیگه نرو.

ولی همسر من چون تو اطلاعاته بهش اجازه نمیدن دو شغله باشه. بعدشم اصلا پیداش نمیشه که بخواد دوشغله بشه.یا لب مرزه یا مامورت گشت و بازرسی به زور هفته ای ی روز میبینیمش

1 Like

وای همش ۱۰۰تومن ارزونتره :neutral_face: خسته نباشن :expressionless:
شنیده بودم بلیط سفرهای خارجی بخاطر دلار گرون شدن ولی این که داخلیه دیگه چرا :rage::rage:

استانبول شده نزدیک۳میلیون… فکرش کن

2 Likes

خدا بهت صبر بده.
برادرمم تو نیروی انتظامیه اونم دو شغلس اونام با اینکه ۲۰ درصد اضافه تر میگیرن بازم نمیرسونن.
جدیدا شنیدم نیروی زمینی اعتراض کردن به حقوقاشون مال اونا رو اضافه کردن.

همه ارگانا حق اعتراض دارن جز نیروی انتظامی… برو از داداشت بپرس علتش رو بهت میگه من نمیشه اینجا بگم

میدونم عزیزم.
البته داریم کسانی که تو نیروی انتظامی هستن یدفه همچین وضعشون خوب میشه که آدم شاخ درمیاره اما اونایی که درست خدمت میکنن و اعصاب و روان و جونشون همه آسیب میبینه چندرغاز حقوق میگیرن.

1 Like

کلا نمیشه درباره نظامیا حرف زد :see_no_evil:

1 Like

الان نیروی هوایی وضعش افتضاحه خصوصا تو مشهد.
کلا حقوقا تو همه قشرها کم شده.
خیلیا رو تعدیل کردن و یا حقوقا رو کم کردن.
بیچاره مردا از چند جا داره بهشون فشار میاد.

1 Like

بله گلم همونان که باعث شدن افکار مردم نسبت به نیروی انتظامی بد بشه .رشوه پشت رشوه ره صدساله ی شبه میرن. همسر،من ۱۷سال خدمته باهزار بدبختی تونسته چندساله ی خونه تو شهرستان بسازه اما فرمانده اش که پنج سال خدمته از وقتی اومده اداره همسرم یک ساله دوتا خونه خریده و ماشین ازرا .حالا فکرش کن. همسرم میگه ی امضا بکنه پول میگیره .

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.