بابت نبودنم عذر میخوام 😔

سلام دوستای گلم بابت نبودنم عذر میخوام نشد اونطور که میشد بهتون الگو رو یاد بدم یکم حال جسمیم مناسب نبود بیمارستان بودم به امید خدا یکم که بهتر شدم در خدمتتونم همتونو دوست دارم منو ببخشید :pensive:

9 Likes

سلام عزیزم
چی شده بودیییین؟ :scream::scream::scream:

2 Likes

سلام عززيزم
ان شالله خدا خودتو و پرنسس نازتو حفظ كنه :heart_eyes::orange_heart:

1 Like

سلام خانوم حکیمی جان مادرم سکته کرد بود
پیشم بود مادرم اونجوری دیدم از حال رفتم فشارم قندم همه زد بالا خدا رحم کرد بهمون

1 Like

قربونت بشم ناز همچنین :heart:

1 Like

عزیزم خیلی مراقب خودت باش فدات شم . انشالله خدا مادرگلتم شفا عنایت کنه

1 Like

ان شاالله عزیزم توکل به خدا

1 Like

سمیرا جون شما هیچ وظیفه ای در قبال آموزش الگو نداری این از خانمی و گلیته که آموزش میدی و اصلا نباید بابت این عذرخواهی کنی.
من ازت تشکر میکنم که تا همینجاشم اینقدر با این وضعیتت به خودت فشار آوردی.
از ته قلبم برای مادر بزرگوارت خودت و دخمل جیگرت سلامتی میخوام.

4 Likes

انشالله هرچه زودتر حال خودت مامانت خوب بشه عزیزم
مراقب خودت باش

1 Like

فدای محبتت بشم عزیزم ممنونم

عزیز دلمی الهام جان من خودم دوست داشتم بهتون یاد بدم ادم دست خودش نیست گاهی اتفاقایی میوفته که شرمنده میشیم

2 Likes

سمیرا جان سکته قلبی کردن؟ درکت میکنم منم شوهرم همین طوري شد خدا بهمون رحم کرده عزیزم انشاالله زودی خوب میشن

1 Like

ان شاءلله مادرتون همیشه سلامت باشن خداروشکر که شماهم خوب هستین مراقب باشین گلم :kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

خداروشکر که به خیر گذشت عزیزم. انشالا همیشه سالم باشید. برای بهبودی مادر گرامی شما هم دعا می کنیم :rose:

2 Likes

بلا دوره سمیرا جون
ان شاالله در پناه خدا سلامت باشی
خدا لباس عافیت بپوشه به تن مادر عزیزتم
مراقب خودت باش عزیزم
خودت از همه واجب تری

2 Likes

آدم از خودش یادش ميره،به خدا سخته نمیشه

1 Like

بلا دوره سمیرا جون
ایشالا زوده زود خوب شن :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Like

وای خیلی بابت مامانت ناراحت شدم ایشالله زود زود خوب شه،امیدوارم هرچی زودتر ارامشت برگرده وشاد وسرحال باشی

1 Like

اره گلم مامانم مشکل قلبی داره خدا رحم کرد بهمون برای همسرتم ارزوی سلامتی دارم درک میکنم خیلی سخته

1 Like

فدای تو بشم سحر جان ممنونم عزیز دلم

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.