رنگ کردن مو

(Elena) #1

از چند ماهگی میشه مو رنگ کرد و برای جنین ضرر نداره؟

(ماری) #2

میگم میشه از سه ماه دوم رنگ کرد ولی در کل خیلی بهتره که اصلا رنگ نکنی تو دوران بارداری چون دکتر به من گفت خیلی بهتره که رنگ‌ نکنی :pray::pray::pray:

1 Like
(Hadis Al) #3

بهتر تو ۳ماهه سوم انجام بشه ولی کلت رنگ نکنی بهترِ

1 Like
(Sayeh Hg) #4

سلام من موقع که نمیدونستم حاملم موهامو رنگ کردم یعنی مشکلی برا جنین پیش میادلطفا بگید

سلام سایه جون .عزیزم نگران نباش من پارسال شش هفته باردار بودم ولی نمی‌دونستم و دکلره کرده بودم برای عید .خیلی استرس کشیدم و گریه و زاری و نگرانی حتی شبها هم از فکرو خیال نمیتونستم بخوابم فکرش بکن ! آخرشم از استرس زیادم سقط شد خود به خود من جوری استرس گرفته بودم که موهامم از ته زدم.این بهت گفتم که اشتباه من نکنی اگر هم مشکلی باشه خدا نکرده چندین مرحله غربالگری هست نگران نباش. اصلا اثرات رنگ روی جنین انسان ثابت نشده فقط میگن بهتره رعایت بشه.تنها چیزی که برای بارداری سم استرس و نگرانی.راحت باش و توکلت به خودش باشه مطمین باش هوای همه رو داره. بعد چند ماه یه نینی ناناز میگیری بغلت عزیزم. انشالله منم مثل شما بتونم زود حامله بشم.خیلی خیلی قدر نعمتی که خدا تو وجودت گذاشته بدون عزیزم و فکر هیچ چیز منفی نکن.

1 Like
(نیلوفر حکیمی) #6

سلام عزیزم دوستان درست میگن در سه ماهه سوم می تونید رنگ کنید ولی چون اطلاعات دقیقی راجع به اثرات رنگ روی جنین در دست نیست بهتره احتیاط کنید و بعد از زایمان موهاتونو رنگ کنید. اگر یک درصد هم احتمال خطر برای جنین باشه بهتره که این کارو نکنید تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاد.

1 Like
(Sayeh Hg) #7

ممنون از لطفت ایشالاا خدا به شما هم بده

1 Like