کم کاری تیروئید

سلام دوستان. من دی ماه ۹۶ رفتم دکتر که برای اقدام بارداری آماده بشم متوجه شدم کم کاری تیروئید دارم دکتر گفت دو ماه قرص مصرف کن و بیا دوباره چک بشی. نصف قرص لووکسین. حالا از دی ماه تا الان دارم قرص میخورم ولی دکتر نرفتم که چک کنم تیروئید رو . حالا مشکلی نداره که نرفتم؟ آیا دوزش کم و زیاد میشه؟ و برای مرداد ماه میخوام اقدام کنم انشالا

سلام عزیزم وقتی دکترتون گفتن دو ماه بعد بیا حتما باید برید چک کنید که قرصا تاثیر داشته یا نه. پشت گوش نندازید تیروئید خیلی مهمه

سلام، ماشالا مامان سه قلوها خیلی پیگیر و دقیق هستن توی مسائل پزشکی. :grin:
درست می فرمایند حتما به پزشک تون مراجعه کنید چون ممکنه دوز مصرفی تون رو تغییر بدن یا دارو رو عوض کنن.

خیلی سپاس گزارم از حضورتون در مامی گپ :rose::rose:

:joy::joy: بله من خیلی حساسم رو این مسائل

خواهش می کنم ممنون از شما به خاطر این جایی که برامون فراهم کردین. از همه همکاران تون از طرف من تشکر کنید و خسته نباشید بگید. :pray:

سلام ممنونم از توجهتون امروز رفتم پیش دکتر. گفت همینطوری ادامه بده. خداروشکر مشکلی نبود. مرسی از شما

سلام عزیزم
خداروشکر، انشالا که به زودی خبر بارداری تون رو بشنویم :rose:

خواهش می کنم عزیزم ممنون از انرژی مثبت شما :rose:

سلامت باشین عزیزم. ممنوووووون انشالا

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.