آخرین کار انسان دوستانه ای که کردید چی بود؟

آخرین کار انسان دوستانه ای که کردی کی بود؟
باگفتنش ریا نمیشه فقط باعث میشه یکی دیگه ام کار شمارو تکرار کنه پس بیایید بگید اخرین کار خیری که کردی چی بود.
خودم… چندروز پیش سر ظهر داشتم برمیگشتم خونه دیدم ی خانمی کنار خیابون تو افتاب ۴۸درجه داره پیاده میره سوارش کردم گفت داره میره درمانگاه بااینکه مسیرم بهش نمیخورد اما رسوندمش بعد رفتم خونه. هیچ حسی قشنگتر از کمک کردن به همنوع نیست

3 Likes

یه دختر خانمی که وضع مالیشون خوب نیس به عنوان کادو تولد براش پالتو گرفتم. آخه از ماه دیگه باید میرفت مدرسه خیلی دلم سوخت. حتی خونه هم ندارن تو گاراژ زندگی میکنن. چهار تا بچه قد و نیم قد با پدر کارگر

5 Likes

اخی عزیزم تنم لرزید. خدا خیرت بده عزیزم افرین کار خوبی کردی

1 Like

خدا خیرت بده.
ولی اخه چرا اون پدر چهارتا بچه داره؟

عزیزم گاهی انسانها از روی ندونستن دچار این مشکلات میشن من کسی رو میشناختم که روستایی بود و اوضاع مالی صفر پنج تا بچه کوچولو داشت .اون حتی نمیدونست کاندوم چی هست .گاهی نداشتن سواد و عدم برقراری ارتباط با افراد مختلف باعث بروز چنین مشکلاتی میشه

2 Likes

اگه ببینیشون بیشتر تنت میلرزه. مانتویی که میپوشه انقد براش بزرگه فک کنم واسه مامانشه. انقدم بچه های خوبی هستن. حافظ قرآنن. من خودم بهش ندادم. دادم موسسه ای که میرن واسه حفظ قرآن به عنوان کادو تولد داد بهش

2 Likes

دوتاشون دوقلو هستن.
زن و شوهر بیسوادن
من خودمم میگم نباید بچه بیارن اما خدا روزی رسونه. شایدم منو و امثال منو خدا وسیله کرده برای اونا

1 Like

پول پیش خونمونو امسال برای مستاجر زیاد نکردیم.پول پیش شده بود نود میلیون ما همون شصت میلیون پارسال و فقط گفتیم پنج تومن اضافه تر بده که هنوزم کامل نداده با گذشت پنج ماه… بالاخره خدا رحمتشو یه جای دیگه شامل حال زندگیمون میکنه،

3 Likes

شماره حساب چیزی ازشون نداری یاادرس که بشه واسش لباس واینا فرستاد

1 Like

خدا خیرت بده

من وهمسرمم همیشه از درامدمون صدقه میدیم یک قسمتشو واونومقداربه یک نیازمند میدیم خداخودش تورزق وروزیمون برکت میذاره

3 Likes

کلا هم ماهی پنجاه هزارتومن صدقه میدم.همیشه.

2 Likes

منم از طریق موسسه قران باهاشون آشنا شدم. خانواده ای هستن که با سیلی صورتشونو سرخ میکنن. از هر کسی هم کمک قبول نمیکنن. اونم من به عنوان جایزه حفظ قرآن و کادو تولد دادم قبول کردن

2 Likes

:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive: چقدبد خوشحال میشدم حتی اگه ندونه یک مقداری کمکشون کنم انشالله خداخودش کمکشون کنه

2 Likes

ان شا الله

1 Like

اطراف خودت بگرد خانواده نیازمند پیدا کن بهشون کمک کن. یا به ایتام. الان موسسه های زیادی هستن واسه ایتام و بچه های بد سرپرست هزینه جمع آوری میکنن و براشون ارزاق و لباس و لوازم و تحریر میخرن

2 Likes

باید برم موسسه که زیاد وقت نمیکنم
اطراف داریم نیازمند ولی به نظرم واقعا نیازمندنیستن
مثلا یک موردش یک خانواده ایی پدرشون همه ی حرفه ها بلده جوشکاری لوله کشی بنایی جوانم هست ولی نمیره کارکنه میگه کارنیست دلم نمیخادکارکنم باخانوادش توی اتاقی که بیشتر شبیه طویله است زندگی میکنه بدبختی زن وبچه هاشه من دلم میسوزه واسشون ولی خب میگم ماکمکشون کنیم اینجوری پدرشون دیگه کاملا یادمیگیره کارنکنه ولی بازشوهرم به زنش کمک میکنه گاهی

ازاده جون شما کجا زندگی میکنی…

1 Like

ای بابا یادم نبود تهرانی

1 Like

من نميگم ریا میشه :joy:،

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.