بیاین کممممممممممممممک

دوتا مسئله مهم

1- من موهام فر هست که کوتاه کردم تا زیر گوش ، رنگ موهام قهوه ای تیره هست به نظرتون چی کار کنم تنوع شه؟؟؟

2- یه ماه دیگه تولدمه ، کادو چی پیشنهاد به آقای شوهر ؟؟؟

موهاتونو یه هایلایت تیره ی خوشگل کنید.کادو هم هرچی دوست دارید به همسرتون بگید بخره.قبلش رستوران برید شام تولد و اونجا بخورید.:heart_eyes: تولدتون مبارک :kissing_heart:

مرسی الهام جون مهربون ، ممنون.
شام و رستوران رو که خودش همیشه جا رزرو می کنه
چون ساعت دوست دارم یه ساعت هم خریده ، می دونم گفت چی لازم داری ؟ هیچی لازم ندارم اخه :thinking:
هایلایت کنم موهام فر هست بعدش وز وزی نمیشه ؟؟
سنم بالا نمیره؟؟

خب چون موهاتون کوتاهه پس زود ایشالا بلند میشه.ولی هایلایت تیره سن رو بالا نمیبره چندان. روشن هم خوبه هایلایت روشن. ولی چون گفتید تنوع من هایلایت و پیشنهاد دادم. می تونید روز تولدتون موهاتونو قشنگ سشوار بکشید. و یه آرایش خوشگل کنید . ایشالا خیلی خوش بگذره عزیزم.

1 Like

عزیززززززم مرسی ممنون. :smiling_face_with_three_hearts:
موهامو تازه کوتاه کردم ، ماه پیش :wink:
آره تیره بهتره چون روشن خسته می شم ، دلمو می زنه زود
:heart_eyes::heart_eyes:

اره درسته سن رو هم بالا میبره روشن، همیشه باید باهاش آرایش کنی و سخته.البته یه عده ماشالا خیلی بهشون میاد پوستای خیلی روشن دارن.ولی خب همه ی اینا به کنار به مو آسیب میزنه خصوصا موی فر چون منم فرم .موی فر وز وزی تر میشه بعد از رنگای روشن.

من کلا طبیعی بیشتر دوست دارم ، واسه همین فقط یه بار رنگ اونم همین سری که موهامو کوتاه کردم چون سفیدا خیلی تابلو بودن که قهوه ای تیره با تن قرمز زدم. الانم می خوام ریشه هاشو از این به بعد حنا بزنم :wink::+1:

عزیزم حتما دوست دارید.ولی می دونید که دیگه رنگ نمیگیره بعد از حنا . راستی اونجا تو اروپا وقتی موهاشون سفید میشه اونا هم مثه ما فقط رنگ می کنن؟ یعنی چاره ای جز رنگ نیست؟

واقعا؟؟؟ نه نمی دونستم :roll_eyes::roll_eyes:

نه عزیزم اینجا هم رنگ می کنن البته نه همه
اینجا همه ساده ان
همه از ظاهرشون هر چی که هست راضی ان

1 Like

راستی من الان خیلی می بینم ایرانیای تو اروپا موهاشونو شرابی تیره می ذارن یا قهوه ایه شرابی. شما هم شاید دوست داشته باشید . :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

من این همه تغییر رو نمی تونم تحمل کنم :rofl::rofl:
حتی واسه عروسیم هم رنگ نکردم
الان هم مجبور شدم چون ضایع بود وقتی کوتاه کردم

عزیزم شما بعد از رنگهای گیاهی هیچ رنگ دیگه ای نمی تونید بذارید. غیر ازینکه موهاتونو دکاپاژ کنید .که خودش مساوی با نابودی مو.چون دکاپاژ برای ازبین بردن رنگای تیره از مو استفاده میشه و همینطور رنگای گیاهی مثه حنا. … پس جای تامل داره چون ممکنه بعدها نظرتون عوض بشه و بخواید رنگ کنید و اگه حنا زده باشید دیگه نمی تونید غیر ازینکه کوتاه کنید موهاتونو.

1 Like

فقط حنا بذاری تا چندین ماه نمیتونی رنگ بذاری

1 Like

مرسی که گفتین عزیزان :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

رابعه جونم موهات مبارکه.منم موهام فرفریه جرات نمیکنم کوتاش کنم :neutral_face: تولدتم پیشاپیش مبارک باشه عشقم.انشالله کادویی که دوست داری از همسرت دریافت کنی

موی فر که قشنگه من دوست داشتم موهام فر باشه :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

2 Likes

رابی جون من جدید n7زدم خیلی قشنگ شده خیلی راضیم منم کوتاه کردم پسرونه خیلی بم میاد چون صورتم گرده موهامم صافه ولی همش میگفتم کاش فر باشه :upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face:

مرسی نیلو جون ، ممنونم عزیزم:kissing_heart::kissing_heart:
کوتاه کن خیلی باحاله
البته واسه زیر روسری شاید زیاد راحت نباشه اما غیر اینصورت خیلی باحاله
من اینجا همه عاشق موهام شدن :joy::joy::joy::joy::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::+1:

1 Like

عزیززززززم مبارک باشه :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
من اخه آدمی نیستم که هی سشوار بکشم و اتو کنم و … واسه همین بعد از عروسی سریع کوتاه کردم
البته تا روی شونه که چون فرفری هست میاد روی گوش و بالای گوش
اما ۶ سال پیش هم یه بار اندازه بند انگشت کوتاه کردم
بازم میومد بهم :joy::joy::joy::joy::joy:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.