بازم لکه قهوه ای دیدم😥

سلام دوستان
بازم ترشح قهوه ای دارم حدود ۲۰ روز پیش اینجور بودم ولی سونوم خوب بود دکتر گفت مشکلی نیس فقط بهم سفالکسین داد منم ی بسته استفاده کردم قطع شد بسته دوم دیگ استفاده نکردم چون بزور میخوردم و موقع خوردنش عوق میزدم ولی امروز ظهر بازم دیدم ترشح قهوه ای دارم خیلی ناراحتم و استرس دارم پنجشنبه جمعه هم هست و دکتر نیس تا شنبه دق میکنم تا برم دکتر ولی خودم مطمنم که عفونت دارم چون لباس زیرم که هر روز عوض میکنم متوجه میشم ی کم زرد رنگ شده:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

1 Like

باردارم و ۱۱ هفته هستم اگر کسی تجربه داره توروخدا راهنمایی کنه ممنون میشم

1 Like

کسی نیست؟؟؟؟:pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Like

انشالله هیچی نباشه گلم
قرصاتو کامل بخور خب

1 Like

انشالله چیزی نیست عزیزم استرس نداشته باش …قطع شد یا بازم اومد

1 Like

تا دکترت بیاد سعی کن همش استراحت کنی زیاد سرپا واینسا موقع دراز کشیدن پاهاتو یه کم بده بالا

1 Like

احتمالا هماتومه،به دکترت زنگ بزن،شیاف میده و استراحت خوب میشه

هماتوم ترشح قهوه ای داره؟ بعد برای بچه ضرر نداره البته چند روز پیش هم واژنم حالت نبص میزد د روز چند بار خیلی کوتاه

شیاف پروژسترون داده ولی استفاده نمیکنم خیلی

مرسی عزیزم ی بسته قرصم مصرف کردم قطع شد چند روز باز دوباره امروز اومده

همون شیاف پروژسترون باید شبی یکی بزنی لکه بینی رو قطع میکنه

1 Like

سلام عزيزم بارداري؟؟؟لك قهوه اي رو چه موقع داري چن وقت بعد مثبت شدن بارداريت؟؟:pensive::pensive:

خیلی عجیبه
من لک دیدم بعد سونو قلب اصن شیافم استفادع نکردم قطع شدبعد دکتر بهم داد گفتم وقتی خوبم استفاده نمیکنم ونکردم الانم هفته۱۵م خوبم خداروشکر

1 Like

عزیزم عفونت نیس. لکه زرد خون آبه اس قهوه ایی هم که بشه خونه کهنه شده در بدن هست. احتمالا هماتوم داره جفتت. نگران نباش منم جفت یکی از بچه هام داشت. مدام لکه قهوه ایی داشتم دوبار هم خونریزی همراه درد. شیاف پروژسترون بذار. من روزی دوتا بم دادن

1 Like

دقیقا منم دو روز لک دیدم دکتر گفت شیاف گفتم باشه ولی استفاده نکردم دقیقا همون دو روز بود خوب شد نگران نباش عزیزم این لکه بینی تو بارداری نود درصد مواقع طبیعیه

2 Likes

هماتوم از لکه بینی هست تا خونریزی،زود متوجه بشی و شیافتو مرتب استفاده کنی و استراحت کنی جذب میشه،نزدیکی هم نداشته باش،البته گاهی اگه جفت هم پایین باشه ممکنه لکه بینی داشته باشی

مرسی از همتون دوستای خوبم انشالله برای منم چیزی خاصی نباشه

چجوری هم استرس داری هم داروهاتو استفاده نمیکنی
باید شیافتو بذاری نزدیکی هم نکنی بیشتر استراحت کن انشاالله ک چیزی نیست

عزیزم من از اول بارداریم تا الان که هفته ۱۴ ام لکه دارم
اولش به خاطر هماتوم
بعد هماتوم جذب شد
جفت اومد پایین
الان لکه دارم باز

نزدیکی ندارم دارو هام که ویتامین دی و فولیک اسید هر روز مصرف میکنم ولی شیاف ن آخه دو روزه ترشح قهوه ای دارم ولی از امشب مصرف میکنم

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.