من هفته چندم بارداری هستم؟

سلام ميشه يكي بمنم بگه هفته چندم بارداري هستم من ٢١بهمن پريود شدم بايد ٢١اسفند پريودميشدم اما نشدم بي بي چك زدم مثبت بو درد شكمم زود زود مياد وميره بخاطر اين كرونا نرفتم ازمايش يا پيش دكتر هيچ علائمي ندارم فقط شكم درد دارم ميشه بگيد چندم بارداريم

سلام
اولین هفته ی بارداری از اولین روز اخرین پریودی حساب میشه

1 Like

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
می تونید از این ماشین حساب استفاده کنید
https://farzand.net/due-date-calculator

2 Likes

الان ۶ هفته و سه چهار روزی
ولی ممکنه تو سونو یکی دو هفته جا به جا حساب بشه اخه برمیگرده به زمان لقاح

عزیزم حتما باید برید آزمایش بدید چون خیلی ضروریه
خدایی نکرده اگر مشکلی باشه باید زودتر مشخص بشه، هم آزمایش تیتر بتا بدید هم سونوگرافی انجام بدید حتما

۶ هفته و ۳ روز

سلام عزيزم خوبي ؟؟من ٢١بهمن پريود شدم ٢١اسفندبايد ميشدم نشدم بعد ده روز تست دادم ٣تا مثبت شدن ولي بخاطر اين كرونا سگ نرفتم نه بهداشت نه ازمايش هيچي درد شكمم بعضي روزا خيلي زياد مثل درد پريودي زيرشكمم درد ميكنه الان من چن روزه حامله م؟؟ايا دردزير شكمم عاديه

مرسي عزيزم ممنون من تازه يه ساعت وارد شدم زياد بلدنيستم چجوري اگر سوال پرسيدم واين گپ رو گم كردم چطوري ميشه شمارو پيدا كنم :bowing_woman:t2::bowing_woman:t2:

1 Like

ممنون عزيزم مرسي كه جواب داديد❤️

حدااقل بی بی چک میزدی.زدی؟

منظورتون ازمشكل چيه؟؟چراهمه ميگن اين درد اوايل بارداري طبيعيه دردم ميادوميره درست مثل درد پريودي فقط بعضي روزا يكم بيشتر ميشه دردش اخه چجوري برم تو اين وضعيت ميترسم:pensive::pensive:

زدم عزيزم سه تازدم مثبت شده فقط نميدونم چندم بارداريم

1 Like

دردش عادیه اگ لک و خون ریزی نداری جای نگرانی نیس بعد از این هم حالت تهوع و سردرد و تنگی نفس و کمردرد و دل درد میاد وقتی هفته حاملگیت بالا بره اینا هم عادیه حتی

1 Like

هفته ۶ بارداری هستی ۲ هفته دیگ برو سونو گرافی واسه دیدن قلبش

1 Like

خدایی نکرده برای خارج رحمی و این مسایل بتا لازمه. یه درمانگاه اگه نزدیک خونتون هس با رعایت کامل بهداشت برین ازمایش بدین

1 Like

خواهش میکنم :heart::hibiscus:

عزیزم نگران نباش فقط فولیک اسید بخور سونو الان زوده تو هفته ۸ باید بری.اگه لکه بینی و درد شدید نداری همه چیز نرماله تا دو هفته دیگه برو دکتر حتما.گرمی نخور

1 Like

مبارک باشه ان شاءالله بسلامتی بگذره این دوران :palms_up_together:

1 Like

من دیروز دکتر بودم گفت وقتی علائم نداری مشکلی نداری نیازی به تیتر هم نیست آخر این ماه سونو نوشت

1 Like

خارج رحمی باشه در د شدید و خونریزی داره

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.