راهنمایی برای زایمان طبیعی

سلام مامانا لطفا اونایی که زایمان طبیعی کردن بیان از تجربیاتشون بگن من بیستم زایمانمه میخوام طبیعی باشه چیکار کنم دردم بیاد

6 Likes

هیچ کاری نمیخواد انجام بدی… هروقت موقع باشه خودش میاد.

2 Likes

من خودمم طبیعی بودم 39 هفته و 6 روز کیسه ابم ترکید

من خیلی تلاش کردم دردم بگیره ولی نه دردم گرفت نه دهانه رحمم بازشد حتی باامپول انشالاکه زایمان راحتی داشته باشی

1 Like

نمیخوام با امپول فشار باشه

1 Like

خودش پاره شد یا کار سنگین کردی

1 Like

همین من از این امپول فشارش میترسم

اصلاهیچی نیس عزیزم من فقط دنده م دردگرفت ببین من تاسرمودیدم ازترس مردم وزنگ زدم شوهرم کجایی بیا یهوماماگفت عزیزم من سرمتواصلابازنکردم ینی ترس فقط باعث میشه کبخودت دردو تلقین کنی ریلکس باش من سرم بهم وصل بود ولی باشوهرم خیلی ریلکس نشستیم ناهارخوردیم چای خوردیم رقصیدیم

منم طبیعی بودم اصلا درد نداشتم تمام تلاشمو کردم تا دردام شروع بشه ولی نشد که نشد آخرش کنجد آسیاب کردم ریختم تو آبگرم خوردم مثل آمپول فشار عمل کرد ودردام شروع شد اولش یه لخته خون دیدم بعد رفتم بیمارستان اونجا کیسم پاره شدهمش1س بودم بعدنیم س فول شدم وفقط باید زورمیزدم تا بچم به دنیا بیاد

خاله منم هرکاری کرد درداش شروع نشد یعنی شروع شد‌انگار پیشرفت نداشت سرم فشار زدن

خوشبحال اونایی که خودشون دردشون شروع میشه و
سه چهار ساعته زایمان میکنن

چقدر کنجد ریختید تو‌چقدر ابگرم از چند هفته این کارو‌کردید

2 Likes

دوست من معلمه توی حاملکیش مدرسه میرفت از پله بالا پایین میرفت تحرک خیلی داشت خیلی زایمان راحتی داشت

اره واقعا کاش منم از اونا بودم‌ولی الان سی و هشت هفته م هیچ خبری از دردهای کوچیکم نیست

خوشبحالش ما با وضع کرونا نمیتونم برم پیاده روی هم این بدبختیه

قرار نیس که جایی بسته بری
فضای بازِ برو پیاده روی

خیلی از این مرض میترسم توخونه پیاده روی میکنم ولی بیرون نرفتم یه ماهه تازه یکم برم بیرون واسه پیاده روی باید زود برگردم احساس میکنم مثانه م میترکه :pensive:

زایمان بدون درد بکن منکه هرچی فکرشو میکنم نمیتونم این همه دردو تحمل کنم یا باید سز کنم یا طبیعی با بی حسی

خیلی تحقیق کردم در موردش خیلی ریسک داره ارزش نداره بخدا

ریسکش در حدیه که نهایتا اکه نشه میبرنت سز

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.