کیا با کلومفین جواب گرفتن؟

سلام من الان ماه دومم که از کلومفین استفاده میکنم هفته دیگه باید پریود بشم میترسم باردار نباشم تمام علائم پریودی رو دارم :sob:البته این سری سینه هام اصلا درد نمیکنه ولی سری های قبل درد میکرد

1 Like

عزیزم من نتیجه گرفتم ماه دومم مصرف کردم به ماه سوم نرسید باردارشدم
توکلت بخداباشه ناامیدنشو

2 Likes

مبارکت باشه عزیزم

1 Like

مبارک باشه گلم.دوزتون چقدر بود؟امپول هم زدین

مرسی گلم

یادم نیس الان تقریبا۳ماه میگذره ازبارداریم
امپول نزدم فقط به لطف خداوزن کم کردمو کلومفین خوردم

1 Like

ان شا الله چند ماه دیگه کوچولوت تو بغل بگیری.
من دل درد پریودی رو دارم اما همیشه وقتی میخواستم پریود بشم سینه ام شدید درد میگرفت اما الان اصلا درد ندارم

قربونت گلم،من اصن سینه درد نداشتم ولی وقتی باردارشدم احساس درد داشتم وزیرشکمم تیرمیکشید فک کردم کیست گرفتم ولی بارداربودم حتی زعفرون دم کردم خوردم دارچین واینجورچیزا برااینکه پریود شم اخه فکرشم نمیکردم باردارباشم چون یکسال بی بی منفی دیدم

درد داشتین منظورتون سینه درد یا شکمتون.بازم خدا را شکر که باردار بودید

هردوتاش
اره شکرخدا
ان شاالله شماهم به ارزوتون برسین

سلام منم قرص کلومفین خوردم این ماه یک فروردین باید پریود میشدم نشدم سینه درد اصلا ندارم از امروزم رنگ ادرارم تغییر کرده پررنگ شده به نظر شما باردارم

ان شا الله باردار هستید.بی بی نزدید؟

فدات بشم .نه هنوز نزدم سمت چپ شکمم خیلی گرم شده وقتی میرم دستشویی احساس میکنم یه چیزی هست نمیتونم زیاد بشینم

سابقه تاخیری هم داشتی ؟قبل از اینا سینه هات درد میکرد؟

بله سابقه تاخیری داشتم .ماهای پیش پریود میشدم سینه هام فوق العاده درد میکنه ولی این ماه درد نمیکنه

خوب طاقتی دارید که بی بی نمیزنید.من فکر میکنم باردار هستید

از چه نظر فکر میکنید باردارم یگانه جان

چون این قرص اصلا باعث تاخیری پریود نمیشه از اون طرفم مدت زیادی که از تاریخ گذشته

بچه اولتون ؟

بله حدودا ۷ماه میشه عروسی کردم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.