نماز خوندن 😞

سلام خوبید.دوستای قشنگم من قبلا نمازمو میخوندم یعنی چندین سال پیش بعدا ک گره های زیادی افتاد توزندگیم بیخیالش شدم ولی واقعا الان احساس میکنم نیازدارم بخونم اماخیلی کاهلی میکنم ب چشمم میاد مخصوصا موقع خوندن ذهنم همه جا میره اذیت میشم میگم این چ خوندنیه و ازاین حرفا کمکم کنید بتونم شروع کنم و ادامه بدم نمیدونم چیکار کنم واقعا :disappointed::disappointed::disappointed:

8 Likes

آخ گفتی حرف دل منه بخدا خیلی تنبل شدم عذاب وجدان دارم اصلا مخصوصا باردار شدم هر سری میگم از فردا شروع میکنم باز کاهلی میکنم :pensive:

7 Likes

مثلا شروع میکنم ده روز میخونم باز ول میکنم دوسدارم کامل باحواس جمع بخونم اونجوری از گناهم فاصله میگیرم اما شیطان همیشه پیروز میشه ومن نمازمو ول میکنم :sob::sob::sob:

5 Likes

منم نمیدونم چیکار کنم ماه رمضونم نزدیکه ازاینکه فقط ماه رمضون میخونم خجالت میکشم

4 Likes

اوهوم لعنت ب هر چی شیطان من بخاطر نماز صبح ک ی روز میخوندم ی روز نمیخوندم باعث می‌شد ول کنم

2 Likes

من ک نماز صبح کلا بیدار نمیشم :sob::sob::sob::sob:

3 Likes

من نیاز دارم ی آدمی ک واقعا دلش پاکه با ایمان بی ریا باشه باهام حرف بزنه من ی آدمی هستم زود ی حرف روم تاثیر میذاره

4 Likes

خودم میدونم بخونم خدا بهم نزدیکتره ارامش میگیرم اما تنبلیم میاد دست خودم نیس

3 Likes

من توام یا تومنی :speak_no_evil:

4 Likes

عزیزم سعی کن موقع نماز خوندن به سوره هایی ک می خونی دقت کنی و تو ذهنت تجسمشون کنی خیلی راحت ذهنت متوجه نماز خوندن میشه.
من همیشه فکر میکنم خدا صمیمی ترین دوستمه شاید حتی نیم ساعتم نمازم طول بکشه از بس اروم و شمرده میخونم فکر میکنم تنها راه صمیمی شدن با خدا باشه

6 Likes

از اینکه مرتب نماز نمیخونم احساس میکنم خدا راضی نیست و قبول نداره نماز خوندنامو. وقتی میبینم بعضیا هرکاری میکنن ولی نمازشون قضا نمیشه حسودیم میشه

4 Likes

باورکن حتی ب سوره هام فک کردنی ذهنم میره جای دیگه خیلی اذیت میشم همون باعث میشه نمازمم ب دلم نشینه پیش خودم بگم قبول نیس این نماز

5 Likes

من شوهرم همیشه نمازاول وقت مسجده حتی نماز صبح اماخودم چی توخواب خرسی ب سرمیبرم

4 Likes

دقیقا مشکل منم هست ولی سعی میکنم بخونم اگه خدا قبول کنه

4 Likes

الان هم این گپ زدی دلم میخواد پاشم بخونم ولی باز تنبلی میکنم از خودم بدم میاد :frowning:

3 Likes

شوهرمم اوایل خیلی بهم میگفت ولی دید میخونم ول میکنم دیگه ولم کرد :expressionless:

2 Likes

بدبختی شوهرم مثل من تنبلی میکنه اگ این همیشه بخونه شاید منم بوقت بخونم

1 Like

منم همینطور اما از نماز صبح حتما حتما شروع میکنم ب خوندن شوهرم حتی از کربلا برام جانمازو مهرو چادرنمازو تسبیح اورده ک بخونم اماگذاشتم تو کمد بدون استفاده :disappointed::disappointed::disappointed:

2 Likes

شوهرمن اصلا تنبلی نمیکنه همیشه موقع اذان وضوگرفته مسجده خیلی مقیده امامن تنبلم خجالتم میکشم

3 Likes

بیا قول بدیم شروع کنیم هر وقت گذاشتیم کنار تنبل شدیم باز بهم خبر بدیم همدیگرو وسوسه کنیم :hugs:

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.