تاخیر عادت ماهانه

سلام من نمیدونم باردار هستم یا نه امروز10روز هست ک پریودیم عقب زده میخوام تا 13-14روز صبر کنم بعد برم آزمایش بدم چون نمیخوام توی ذوقم بخوره از طرفی هم شمردن این روزا خیلی برام سخته هم اینک من توی بچگی عمل قلب باز کردم پارسال قبل از اقدام ب دکترم گفتم گفت حتما برو و چکاپ قلب بده من هم رفتم دکترم گفت از نوارت معلومه ک یه چیزی بوده قبلا ولی الان مشکلی نداری گفت قرص نوشت برام گفت اگر تپش داشتی اینا رو بخور و بعدم دقیق یادم نیست گفت ماه اول یا سوم بارداریت دوباره بیا و ماه های آخر ,الان چند هفتست احساس میکنم تپش قلب دارم از دیروز بیشتر شده و نگرانم چیکار کنم؟

2 Likes

عزیزم شما همین الانم آزمایش بتا بدید جوابش درست در میاد ان شاالله که بارداری.و بارداری از اولین روز آخرین پریودتون حساب میشه…آزمایش بدید مطمعن بشین حامله هستین برین دکتر

الان آزمایش بدی جوابش دقیقه پس بهترین راه آزمایشه

واقعا؟؟خیلی نگرانم واسه همین گفتم بذارم 14روز کامل بگذره ک کاملا مطمئن بشم خیلی میترسم بخوره تو ذوقم😢

توی تموم زندگیم فقط دو بار اتفاق افتاد ک پریودیم 10روز عقب بزنه ک اونم اقدام نداشتیم و میدونستم حامله نیستم و روز 10ام پریود میشدم ولی خداروشکر تا الان نشدم و فردا11ام میشه خیلی استرس دارم

آزمایش حاملگی باید ناشتا باشم؟نمیدونم ب شوهرم بگم یا نه از یه طرف میگم مطمئن ک شدم بگم,البته تپش قلبم رو گفتم بهش

عزیزم اصلا استرس نداشته به هیچ چیز فکر نکن چون استرس برات مثل سم میمونه تا فردا به هیچ چیز فکر نکن انشالله که با خبرهای خوب بیای

کاش تموم بشه امشب کاش فردا خبرای خوب بشنوم میدونی آخه شنیده بودم 14روز ک از پریودی بگذره جواب آزمایش قطعی هست

1 Like

دلم میخواد تموم این هفته ها بگذره و خبر حاملگیم رو بدم به اطرافیانم به مامان طفلکم که چقدر دوست داره ما بچه دار شیم و نوه داشته باشه امروز از صب کلی مهمون داشتم تا 11,5شب موندن یکم ک سر پا بودم زیر دلم درد میگرفت نمیتونستمم ب کسی چیزی بگم چون خودم مطمئن نیستم

فقط تو کلت به خدا باشه گلم منم برات دعا میکنم که باخبرای خوش بیای انشالله

1 Like

ممنونم:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

خواهش گلم شما هم واسه همه دوستان ومن دعا کن

حتما عزیزم خدا به همه کسایی ک بچه میخوان زود و بچه های سالم بده

2 Likes

آمییییییییییین

علامت چیه عزیزم؟

علامت چی؟فقط پریودیم عقب زده و تپش قلب دارم و اگ درست بگم گرفتگی ماهیچه هام مخصوصا دستام

سارا جان نگران نباش، منم شرایط تورو دارم، عمل قلب شدم و بسیار دوست دارم مامان بشم، برات دعا میکنم عزیزم. اسم منم ساراس. اگه شیرازی و باردار بودی به امید خدا حتما برو پیش دکتر حمیدرضا آموزگار متخصص قلب و سونوگرافی سلامت بارداری هست

1 Like

سلام عزیزم نه شیراز نیستم ولی اگر لازم بشه حتما تهران یا شیراز میام
معده درد رو هم فراموش کردم بگم دو هفتست حساس شده معدم

عزیز بی بی چک میزدی

فعلا دارو نخور شاید باردار باشی. فقط وعده غذایی رو بیشتر کن تعداد دفعات رو. کم بخور ولی چند وعده باشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.