آزمایش بتا مثبت شد😍

من دیشب انقده دل درد داشتم رفتم بیمارستان ازمایش بتا گرفتن و مثبت شد خاستم باشما شریک باشم این حال خوبوبراتون ازخدا میخام عیدتونو بده

26 Likes

عزیزم
مبارکت باشه

2 Likes

دیدی گفتم …عزیزم… توکلت ب خدا باشه …مبارکت باشع …چند روز از موعد ت گذشته? بتا ت چند بود?

1 Like

ممنون گیسو ان شاالله واسه خودت بحق حضرت محمد.:kissing_heart:ده روز ازموعدم گذشته۷۰۰۰بود

2 Likes

خیلی ممنونم ان شاالله واسه خودت😍

1 Like

قبلش بی بی چک نزده بودی

دوروز از موعدم گذشته بود منفی زد بعداز یساعت مثبت شداما دیگه بی بی نزدم قصدداشتم دوسه روز دیگه برم برا بتا اما دل درد بدی گرفتم ترسیدم واسه حاملگی خارج ازرحم اما خب دکتر گفت حالت خوبه برو استراحت کنو چیزای گرمم نخور اصلا و چیزای سردم نخور مواطب خوردو خوراکت باش

1 Like

دارو مصرف کرده بودی؟؟

نه من سه ساله اقدام میکنم خدابهم بچه نداده اما یچیزی بگم دوستم.من دوماهه اصلا دکترهم نرفتم واقعیتش بریده بودم تتگفتم از من کاری بر نمیاد خدا بخاد میده نخاد هم نمیده راضیم به رضاش.اصلا این ماه انقده وسیله های سنگین سنگین جابه جا میکردم که نگوباخودم میگفتم من بااون داروهای قوی حامله نشدم الان باهیچ چطور حامله میشه اما خب عقب انداختن و یسری علایم شک کردم اما بازم امیدی نداشتم هرروز خرما و عسل و زنجبیل تو چای میخوردم وککم نمیگزید اما تااینکه دیروز خیلی سردی خوردم رفتم بیرون سرمای بدیم تو دلم پیچیدو درد وحشتناکی داشتم دیگه مجبوری رفتم بیمارستان

4 Likes

سلام دیدی بهت گفتیم حامله ای:heart_eyes::heart_eyes:

1 Like

سلام دلارم جونم خوبی ممنون خانومی ان شاالله بحق حصرت زهرا قسمت خودت:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:اما باور میکنی که هنوز باورم نمیشه:joy:

2 Likes

عزیزم
خدا بزرگتر از حد تصور ماست
مبارکت باشه
ان شاءالله دوران خوبی داشته باشی
من این ماه دارو مصرف کردم بعد از ۱۲ روز تاخیر دیروز پریود شدم اولش بیبی چک مثبت شد ولی دوروز بعدش زدم منفی شد

2 Likes

اره عزیزم حق داری:heart_eyes::heart_eyes:

1 Like

انشالله

من اول صب توش معده کردم و حالم بهم میخوره

اره دورت بگردم ان شاالله از خدا میخام بحق ماه شعبانش همه اونایی که منتظرن دامنشون سبز بشه.عزیزم پناهت خدا باشه چندوقته اقدامی

4 Likes

فداتبشمااا دلارام تو چی بی بی نزدی موعدت گذشته درسته

1 Like

ووویی بارداری:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

۱۴ ماه از شهریورم دکتر میرم ۷ ماهه متفورمین میخورم
نزدیک ۱۰ کیلو هم وزن کم کردم
شوهرمم سالمه
خودمم پلی کیستیک نیستم
ولی فولیکولام کوچیکه
وسط سیکل ۱۳ بود.بدون دارو

عزیزم یچیزی بگم ازت میخام دیگه نری دکتر دیگه هیچی نخور این قرصا خودشون ضد بارورین بخدا تا میتونی ازدکتر رفتن دوری کن تو که میدونی هردوتون سالمین بسپار بخدا.کاری که من کردمو نکن من کلی بااوصاع خیلی بد مالی کلی خودمو محدو کردم که پولامو صرف بچه دارشدن کنم اما اشتباه کردم اینجاست که ضعیف بودن ما در برابر خدا خیلی به رخ کشیده میشه هرچه خدا بخاد همون میشه.فولیکولاتم عالیه من چندموردی دیدم که با فولیکول نابالغ چیزی که تو سونو نشون داده هم حامله شدن ازفکرش بیرون بیا

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.