شرایط تاسیس مهد کودک

سلام دوستان اینجا کسی هست مدیر مهد کودک یا پیش دبستانی باشه؟؟؟

1 Like

مریم‌، مامان‌ باران مهد داره
@B139663

1 Like

مرسی گلم :kissing_heart:

1 Like

جانم عزیزم سوالی داری بپرس فدات

1 Like

میخواستم بدونم شما چقدر سرمایه گذاری کردی و تمام کارهایی که برای تاسیس مهدکودک باید انجام داد چی هست از اول تا اخرش. از،مجوز تا…کلا هر چی که لازمه بدونم ممنون میشم راهنماییم کنی. در ضمن من کارشناسی اموزش پرورش پیش دبستانی و دبستان (اموزش ابتدایی) دارم

1 Like

عزیزم برای مجوز ک باید توی فراخوان اداره بهزیستی شرکت کنی
چون برای مهدکودک تنها صاد کننده مجوز سازمان بهزیستیه
اما آموزش و پرورشم مجوز میده ک من کمتر اطلاع دارم از قوانینش
برای سرمایه گذاری ام قطعا شهر ب شهر خیلی متفاوته
برای من ۵سال پیش رهن خونه شد ۱۵میلیون ک الان همون خونه صد میلیون رهنشه با این تورم
برای تجهیزات و سایر هم تا الان حدود۱۰۰میلیون هزینه کردم عزیزم
برای سال اول تقریبا چهل میلیونی و خورده ایی نزدیکای ۵۰تومن هزینه کردم
علتش هم اینه تنوع توی حوزه کار با کودک خییییییلی زیاده،تازه باور کن من الانشم کم و کسر زیاد دارم
علاوه بر اون استهلاک وسایلم هست ک هر ساله باید ی چیزایی رو اضافه یا تعویض کنیم
اگه بتونی خوب کار کنی خوبه
فقط یه مشکل بزرگ ک داریم اینه که آموزش و پرورش بدون توجه و دم دستی و الکی ب هر کی میرسه مجوز میده و چندان هم ب تجهیز کردن و مکان اهمیت نمیده
دست کم تو شهر ما اینجوریه بر عکس بهزیستی ک باید تمام چارچوب و قوانین رو مو ب مو اجرا کنی
یکی دیگه از مشکلات این کار گرفتن نیروی مطمئنه ک بعد ها باهاش ب دردسر و شکایت نری
چون حقیقتا درآمدش اونقدا نیست ک بشه هم حقوق بالا بدی هم بیمه بکنی و هم سایر هزینه هات دربیاد
چاره ایی جز توافق با مربیا یا خدمه نداریم ب شرطی ک اونا روی قرار و توافقشون بمونن و بی اخلاقی نکنن و برن سراغ شکایت

خلاصه اسما جون این شغلم مثل کارای دیگه دست اندازایی داره ک باید حلشون کنی و ازشون عبور کنی

1 Like

کلا عزیزم اینکار اگه بخوای خوب کار کنی و درجه بگیری کار پر هزینه اییه
هستن کسایی ک با کیفیت خیلی پایین شروع ب کار میکنن و ب آمار پایین هم اکتفا میکنن
اگه شرایطش رو داری شغل خوبیه
نگرانی و دردسراش و مسئولیتاش خیلی زیاده اما من خودم چون عاشق بچه ها و کاراشونم سختی هاشو پذیرفتم
اگه تصمیم ب انجامش داشتی برای مشاوره های جزیی من در خدمتتم خانمی
ان شاالله بتونم مشاوره مناسبی بدم و راهنماییم راه خیری رو پیش روت بزاره
موفق باشی گلم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.