مامانای اردیبهشتی ۴

بچه ها باورم نمیشه یه گپ دیگه تموم کردیم ۵۰۰۰تاش پرشد بیاید اینجا :joy::joy::joy::joy::joy:

7 Likes

@u582599
@u499521

1 Like

میگم هی نمیومد :joy::joy::joy:

1 Like

اسم از اول هم من رادوین و سورنا رو دوس داشتم همسرمم دوس داشت بعد چون اسم دخترمون اگر خدا بهمون بده حتما دیانا هست گفتیم بذاریم سورنا ک بهش بیاد هم اینکه خیلی سمبلیک و ایرانیه بعد الان دیگه میذاریم رادوین احتمالا

1 Like

@Aramesh78
@u597621
@u591605
@u619628
@Mahakbanooo

1 Like

اره رادوینم خیلی قشنگه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Like

اره مامانم از اول سورنا رو دوس نداش الان خیلی خوشحاله :joy:

1 Like

عه چه جالب ولی من بهم گفتی خیلی از اسم سورنا خوشم اومد :heart_eyes:

2 Likes

مادر است دیگر :joy:

1 Like

ینی من تا سه سال اینده ب بچه دوم فک نمیکنم

1 Like

منم تا پنج سال آینده چون واقعا ادم خیلی اذیت میشه :joy::joy::joy: تازه به شوهرم میگم بعد دومی
بگردیم یه روش جلوگیری مطمئن پیدا کنیم که ناخواسته حامله نشم

1 Like

ولی من میترسم دومی هم همین جوری قربونش برم خودش بیاد دیگه روش جلو گیری طبیعیو … قبول ندارم سفت و سختتتتت

1 Like

@u667686
@u557569
@u511620

تهش باز میگم شوهرم سنش داره میره بالا باز سال دیگ میخام :joy: اخه سر این یکیم من میخاستم بخاطر شوهرم خودش نه

1 Like

ما هم جلوگیریمون طبیعیه چرا مردا زیر بار کاندوم نمیرن :neutral_face::neutral_face:

1 Like

مگه متولد چنده ؟؟

1 Like

چون ماشالله همچین ی نمه بد خورشتن هستن عزیزممممم من تازه ی وختا ک تو زمان خطرناک سیکلم نبود هیچ گونه جلوگیری نداشتیم ولی دیگه زیر بار هیچییییی نمیرم حداقل تا دو سال دیگه ، ولی موندم چ جوری ترکش بدم مدت زیادی هست ک راحته !!

2 Likes

۶۵ من ۷۵

1 Like

منم شوهرم ۶۴هست خودم ۷۲ ولی تا سی سالگی خودم نمیارم البته اگه ناخواسته حامله نشم :confused::confused::confused:

2 Likes

@u535550
@u62064somaye

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.