خواهرا کجایید بیایید که اعصابم خرده

اعصابم ریخته بهم دیشب رفتم گلزار شهدا ی خانمی که همسر روحانی حسینیه شهدا بود بدو اومد سمتم بهم گفت شما حجابت خیلی زننده ست نگاه همه نامحرما سمت شماست حجابت رو درست کن

1 Like

واااااااااااااااااااا
شما؟؟ مگه شما چادری نیستین؟؟ به خاظر عکستون می گم
:no_mouth:

اره عزیزم من حجابم خیلی خیلی رعایت میکنم نمیدونم چرا اینطور گفت

پناه بر خدااااااااااا
اینو منم که از اینور دنیا فقط دوروزه نوشته های شما رو خوندم فهمیدم که چقدر مومن و با خدا هستین
نیازی به دیدن نیست
مردم عجیب شدن والاااااااا
به نظر من اصلا بهش فکر نکنین
اعصایش از جای دیگه خورد بوده بنده خدا

1 Like

محل نده بابا،اومده خودي نشون بده،مردم ما یا ازين ور افتادن يا ازون ور :rage:

3 Likes

یه چیزی بپرسم ، چرا واقعا مردم اینقدر بد شدن؟؟؟؟ (دور از جون شماها)
یا اینکه همیشه همینجور بودن اما الان به علت شبکه های اجتماعی محرز شده ؟؟؟

1 Like

اگه بگم برای منم اتفاق افتاده باور نمیکنین من بعد عروسیم کلا ابرو ندارم خوب در نمیومد مجبور شدم تیغ بزنم با مداد بکشم تو یه مراسمی رفتم مهدیه خانومه برگشت تو روم گفت تو که اینقدر حجابت کاملا اون ارایشت چیه زشته دخترم منو میبینین اصلا شاخ در اوردم
گفتم به یه ابرو یی که با مداد کشیدم اینجور میگین ندارم خانوم ابرو ندارم تاتو هم خوشم نمیاد مجبورم
میخوام فقط بگم اسما جون بعضیا انقدر کوته فکرن بدون فکر کردن حرف میزنن که براشون مهم نیست چه تاثیری رو طرف میزارن به نظر من درسته چادری هستیم ولی دلیل نمیشه رنگ شاد نپوشیم یا به خودمون نرسیم

4 Likes

عزیزم این ادما همون خشک مذهبی هایی هستن که مردم رو از دین زده میکنن من که برام مهم نیست من از سوم ابتدایی تا الان که سی سالمه حجابم اینه خداشاهده تو تهران تو مترو اتوبوس خیلیا اومدن پیشم گفتن چقدر حجابت قشنگه مدل چادرت خیلی نازه کجا تهیه کردی این اولین نفر بود که اینطور گفت. خودش فقط دماغش معلوم بود. حالا اون جلب توجه میکنع یا من.؟؟؟؟برای،من حرفاش مهم نیست از،این تاراحتم که همین افراد باعث میشن هیچ کس سمت چادر و حجاب نره خصوصا اونایی که سنشون کمتره اگر،همچین ادمی،بره سمتش ازش ایراد بگیره کلا از،دین فاصله میگیره غیر اینه

8 Likes

وای خدای من…آخه چرا باید به همین راحتی دل یکی رو رنجوند…:confused::confused::confused:

4 Likes

واقعا همینطوره عزیزم ، من اینجا هم خانومایی میبینم با بلوز ودامن بلند استریج و با روسری خیلی با حجاب اما با کلی آرایش . منم که زنم کلی نگاه هیکلشون می کنم به خدا بیشتر از اونیکه با مایو هست به چشم میاد (بیشتر ترکا یا چچنی ها اینجورن) منم می گم اخه این چه حجابی هست .
البته من با حجاب نیستم خودم هم

1 Like

وا آخه رو چه حسابی اینو گفت :expressionless::expressionless:
اسلام گفته گردی صورت و دستها تا مچ مجازه،شما هم که رعایت میکنی،حالا اون خانوم خواسته فقط دماغش معلوم باشه دیگه با خودشه…نمیدونم چرا بعضی از مذهبی ها اینطوری هستن افراط میکنن و با این کارشون علاوه بر اونایی که زیاد به اینجور مسایل پایبند نیستن وحتی یسری مذهبی ها رو از دین و حجاب متنفر میکنن :smirk: البته به مذهبی ها بر نخوره من خودم مذهبی هستم و ممکنه بعضی از پوشش ها از نظر من مورد قبول نباشه اما هرگز به کسی درمورد نوع پوشش ایراد نگرفتم بلکه یه خانوم باحجاب از نظر من با رفتار خوبش باید دیگرانو جذب کنه نه اینکه اینطوری …:unamused:

4 Likes

:expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:خدایا کم خلق کن یکم با کفیت خلق کن قربونت برم .ناراحت نشو اسما جان اون از لب بوم افتاده دیگه نمیشه کاریش کرد.فقط حجاب فاطمی مهم نیست باید عملت هم فاطمی باشه .

3 Likes

اعصابم خرده چرا جوابش ندادم.هیچ وقت نتونستم جکاب طرف مقابلم بدم هپین باعث شده خانواده همسرم هرجور دلشون خواسته باهام رفتار،کردن

1 Like

الهی عزیزم سعی کن جوتب دندون شکن بدی که نتونن دیگه رو حرفت حرف بیارن

1 Like

میدونی از اول کاری باهاشون نداشتی دور ورداشتن .

دقیقا :pensive::pensive::pensive::pensive:

همینه دیگه یکی بودی مثل خودشون الان جرئت نداشتن بگن بالا چشت ابروئه .میدونی شما منو یاد خواهر بزرگم میندازین دقیقا عین شماست

1 Like

من بودم همچین جوابش میدادم حساب کار دستش بیاد خودشو اون دماغش برن زیر زمین

1 Like

من همیشه بعدش یادم میاد چرا جواب ندادم (در هر موردی):rofl::rofl:

2 Likes

ولی در کل تجربه بهم ثابت کرده هر چی بدتر باشی بیشتر بهت احترام می زارن و جرات نمی کنن هرکاری خواستن بکنن

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.