با وجود سالم بودن خودم و همسرم باردار نمیشم

من 27 سالمه.چهارساله ازدواج کردم خرداد سال 95 بعد 3 ماه باردار شدم اما سقط شد متاسفانه.
بلافاصله اقدام رو شروع کردم اما با گذشت دوسال هیچ نتیجه ای نگرفتم. تمامی آزمایش ها و سونو عا و داروها امتحان کردم…سونوی فولیکول دادم فولیکول هام بالای 22 بود.در عین حال با تجویز پزشک hcgتزریق کردم و کلومیفن خوردم.اما هیچی…همسرم رفت آز اسپرم همه چی عالی بود. /یه پزشک دیگه تشخیص عفونت داد…سه ماه مصرف آنتی بیوتیک هم جواب نداد. … عکس رنگی از رحم هم /رفتم مشکلی نبود. به جز عفونت بقیه موارد سالم هستیم…پریودی هام منظمه. آیا عفونت قارچی مانع بارداری میشه؟اگرنه مشگل من چیه؟در ضمن چکاپ کامل هم دادم مشکل تیروئیدی هم نبود خداروشکر
کمکم کنید…:disappointed_relieved:

عزیزم منم عفونت داشتم باردار نمیشدم وقتی عفونتم برطرف شد باردار شدم عفونتت رو برطرف کنی ایشالا باردار میشی نگران نباش

1 Like

من بعضی جاها خوندم که با وجود عفونت هم میشه باردار شد ولی بعضیا میگن احتمال بارداری کم میشه. ولی در هر صورت بهتره قبل از بارداری عفونت برطرف بشه چون توی بارداری از هر دارویی نمیشه استفاده کرد. بهتره جنین توی محیط امن و سالم بزرگ بشه.

1 Like

سلام عزیزم بعد از سقط جنین باید حداقل سه ماه جلوگیری کنید از بارداری تا رحم برای بارداری بعدی آماده بشه. اگر همه آزمایش ها سالم بودن فقط باید استرس رو از خودتون دور کنید ورزش و تغذیه مناسب داشته باشید. برای درمان عفونت حتما به پزشک مراجعه کنید. انشالا به زودی خبر خوش مادر شدن تون رو بدید.

1 Like

عزیزم میشه بپرسم شما با دارویی درمان کردین عفونتو؟

بله با پامادای واژینال

2 Likes

عاخه من ازون پمادا هم استفاده کردم.هم پماد واژینال هم قرصو…اسم پمادتون یادتونه؟

البته پزشکم تجویز کرده بود کلوتریمازول دودرصد بود باقرص مترونیدازول

ممنون عزیزم…خیلی لطف کردی…

خواهش میکنم

عزیزم عنبر نسا دود بده واسه درمان عفونت عالیه،من خودم عفونت داشتم ب مدت یک ماه روزی یک مرتبه دود میدادم رفتم دکتر گفت دیگه عفونت نداری،قبلا شنیده بودم ولی استفاده نمیکردم تا اینکه از یکی دوستام شنیدم عفونتش با قرص و پماد کامل درمان نشده و با عنبر نسا درمان شده،خودمم استفاده کردم هم واسه عفونت واژن هم واسه سینوسام،هر دو مورد عالی بود

1 Like

نسیم جان درست میگن عنبرنسا خیلی خوبه، من خودم واسه عفونت استفاده نکردم ولی به شدت بدنم کهیر میزد و خارش داشتم واقعا معجزه کرد برام. حالا شما هم امتحان کن واسه عفونت ببینیم چه جوریه.

1 Like

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.