خانمای خونه دار

خانمای خونه دار تو خونه وقتشونو چجوری پر میکنن؟شما چی؟؟؟

من یا میرم تو کار کیک و دسر اینجور چیزا یا میرم اتاقارو بهم میریزم از نو جمع میکنم یا گاهی اوقات با جاریا جمع میشیم خوش میگذرونیم یا میرم خونه بابام یا میرم خرید کلا زیاد تو خونه نیستم

2 Likes

بابا جاااااری خوش بحالت . والله جاریای من جواب سلام منو نمیدن چه برسه خوش بگذرونیم

2 Likes

من بیشتر با خیاطی و بازی با پسرم میگذرونم حوصله ام هم سر بره از نو خونه رو مرتب میکنم. به قول همسرم تا بیکار میشم برای خودم کار میتراشم

2 Likes

جاریای منم فصلین ولی از اونجایی که هرکی بخواد واسم کلاس بزاره یا خودشو بگیره یا بی محلی کنه منم عین خیال نمیارم همیشه میرم پیششون و از حالشون با خبر میشم همه که نباید بد باشن مث اونا :slight_smile:

2 Likes

خدایی گاهی اوقات بنظرم خیلی رفتارشون زننده میشه یا من خیلی حساسم که اینجوری برداشت میکنم به روی خودم نمیارم ولی جوابشونو میدم ک فکر نکنن چیزی حالیم نیس

2 Likes

خودت چکار میکنی؟؟؟؟

1 Like

منم خیاطی میکنم رو برنامه نویسی کار میکنم البته اگه حوصله داشته باشم دارم یاد میگیرم فیلم میبینم زیاااااد وکارای خونه واشپزی

1 Like

اهل فیلم تلوزیون اینا نیستم کتاب خوندن دوست دارم زیاد میخونم تو هر زمینه ای جوری که بقیه به حرف میان عاشق خیاطیم با عشق کار میکنم تو پختن شیرینی دسر غذام استادم😊 روزمو با اینا پر میکنم

5 Likes

من هیچی بیکار روزامو میگذرونم :smirk:

2 Likes

من بافتنی میکنم گلدوزی گاهیم خیاطی
فیلم گاهی میبینم

1 Like

ای جااااااااااااان آجی قشنگم
از این هنر هات به ما هم یاد بده

1 Like

من خونه دار نيستم، ولي تايمي كه خونه ام آشپزي و كيك پزي و خياطي (به تازگي) ميكنم. نظافت ميكنم البته تغيير دكوراسيون نه.
با شوهرم فيلم ميبينم، تخته و شطرنج بازي ميكنم، پياده روي ميكنيم و بيرون ميريم…

چشم خوشگل من تو جووون بخواه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.