قطع مامی گپ

سلام،چند روزه مامی گپ من قطع میشه هفته پیش از پنجشنبه قطع شد تا شنبه، این هفته ام از پنجشنبه شب قطع شد تا الان، برای شماهم اینطور میشه???

1 Like

برای منم از دیشب قطع بود تا یه ساعت پیش.خیلی کلافه بودم.همش فکر میکردم سایت بسته شده :confused::sweat_smile:

نه عزیزم،مال من قطع نشده تا حالا

1 Like

نه واسه من که خوبه،البته من هروقت که میام مامی گپ دیگه اول وارد سایتش نمیشم،صفحه مامی گپ رو میانبر ایجاد کردم رو گوشی،میزنم یراست میام اینجا :slight_smile::blush:

2 Likes

عزیزم منم همین کارو کردم ولی باز امروز قطع بود

2 Likes

عه نمبدونم ولی واسه من وصل بوده و هست :blush:

1 Like

[quote=“SS_72, post:4, topic:2755, full:true”]
کردم رو گوشی،میزنم یراست میام اینجا
[/quote]

منم دقیقا همین کار رو کردم

1 Like

بريد سؤالات فنی بپرسين چرا قطع میشه برا شما

خداروشکر :blush::hugs:

1 Like

پرسیدم میگه بخاطر پاریزیتا و فیلتر کردناست، گفت با فیلتر شکن وارد شم که بازم نشد تا الان که خودبخود درست شد

1 Like

آها نمیدونم پس،از قسمت سوال فنی بپرس گلی

خداروشکر که خوب شد

1 Like

چه بدانم! فیلتر، شکن واسه چی؟ تلگرامه مگه؟

1 Like

دولت اینطوری عمل کرده که هر سایتی و یا وبلاگی و یا انجمنی، درون محتواش از کلمه تلگرام استفاده کرده باشه، فیلتر کرده و پاریزیت انداخته که ساتی باز نشه، به مرور زمان که میبینه سایت ها ربطی به تلگرام ندارن و فقط نشانی کانالشون تو تلگرام رو تو سایت گذاشتن، سایت ها رو رفع فیلتر میکنه و پارازیت ها رو بر میداره.

1 Like

بخاطر مشکلات اینترنتی در هفته گذشته گزارشاتی از کاربران در این رابطه دریافت کردیم. تداخل بخاطر مشکلات اینترنتیه و در اپراتورهای مختلف، ممکنه متفاوت باشه. :sweat:
حل این مشکل مقدار زیادی از دست ما خارجه ولی کماکان همکاران فنی در تلاشن که تا حد ممکن جلوی این موضوع رو بگیرن. برای کمک به ما، شما می‌تونید به محض برخورد با این مشکل، موضوع را به ما اطلاع بدید.

:bell: اطلاع رسانی می‌تونه از طریق یکی از راه‌های زیر انجام بشه:

• ارسال دایرکت به صفحه اینستاگرام دانشنامه فرزند (instagram.com/farzandnet)
  • ارسال پیام به ادمین مامی‌گپ در تلگرام (t.me/FarzandSupport1)
  • ارسال از طریق چت سایت که در پایین تمام صفحات سمت چپ قرار گرفته (farzand.net)
  • ارسال پیامک (SMS) به شماره موبایل 09034058832

پیشاپیش بابت این مشکلات از شما عذرخواهی می‌کنم و از همراهی شما سپاسگزارم :tulip:

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.