قرعه كشي....

بچه ها تا حالا شده تو 1 قرعه كشي برنده بشيد و اگر برنده شديد جايزه اتون چي بوده ؟؟؟ :thinking::thinking::thinking:

اول خودم جواب ميدم تا جايي كه يادمه تا حالا تو هيچ قرعه كشي برنده نشدم :yum::yum::yum:

2 Likes

منم تا جایی که یادمه جایی برنده نشدم :laughing::joy::joy:
شانس ندارم والا :joy::joy:

1 Like

این قرعه کشی رفاه رو ک نشون میده هروقت میخوایم بریم فروشگاه آقامون میگه بریم رفاه
شاید ماشین بنده شدیم :sweat_smile:
ولی دریغ :unamused:
رفاهم چقد گرونه :unamused:

1 Like

منم همین طور :joy::joy:

1 Like

عزيزم شهرداري اصفهان 1 سري فروشگاه زنجيره اي زده تقريبا تو هر منطقه اصفهان يكي هست و مثل رفاه بزرگه. همه چي داره و همه ماركي و تخفبف هم ميزنه رو اجناسش اسمش كوثر هست. نميدونم شهرداري شهرهاي ديگه هم اين كار را انجام دادند يا نه.
ما هميشه خريدامون را اونجا ميكنيم.
ولي تو قرعه كشي هاشم هيجوقت برنده نشديم :blush:

چندتامسابقه قرانی ازطرف کاربابام شرکت کرده بود بین برنده هاش قرعه کشی شده بود من فک‌کنم یکی‌دوبار برنده شدم

خوبه هم درديم :rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Like

چي برنده شدي؟

پول برنده شدم

باريكلا
تا اينجا خوش شانشمون تو بودي :smiley::smiley:

2 Likes

:joy::joy::joy: بازم خداروشکر

1 Like

تهران خیلی فروشگاه داره
افق کوروش مثلا خیلی زیاده
رفاه و شهروند و هایپر استار
ما همه اش رو رفتیم ولی هایپر می به نسبت تخفیف بهتری از همه داشت
اما تنوع جنساش مث جاهای دیگه نبود
هرجا یه مشکلی داره :grin:

1 Like

من توعمرم فقط یه بار تو قرعه کشی برنده شدم تو مدرسه اونم میدونید چی دادن یه دفترو خودکار کم مونده بود دفترو جر بدم اونجا :joy::joy:

3 Likes

بازم نعمتیه

1 Like

آره باز عقدم ریخت که حداقل یه بار برنده شدم :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

ولله من تومدرسه یادم‌نمیاد توقرعه کشی برنده بشم اینقد دوست داشتم برنده بشم برم بالا بچه منوببین حسرت بخورن :joy::rofl:

2 Likes

اتفاقا اینا خیالات منم بود ولی آخر یه دفترو خودکار نصیبم شد :triumph:

1 Like

خخخ بازخوبه اونی که میرفت جایزه بگیره برکه میگشت. میریختیم سرش ببینم چی گیرش اومد که به جوراب یا جاکلید یاخودکار برمیخوردیم

2 Likes

منم تا حالا تو هیچی برنده نشدم،جز یبار تو مدرسه تو درسهایی از قرآن شرکت میکردم یدونه رحل قرآن برنده شدم،تو مامی گپ هم یبار کد هدیه برنده شدم :blush:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.