گوشت چرخ كرده

خانم هاي حرفه اي، تشريف بياريد اينطرف لطفا
1سوال فني
بچه ها من وقتي ميرم گوشت بخرم، سردست گوسفندي ميخرم واسه خورشت بعد وقتي قصابه گوشت را تميز ميكنه و خرد ميكنه واسه خورشت، قسمت هاي چرب گوشت را جدا ميكنه و من دو برابر قسمت هاي چربش گوساله ميخرم و چرخ ميكنم و با اون چربي هاي گوسفندي مخلوط ميكنم.
اين سري خورشتي دارم و فقط ميخوام چرخ كرده بخرم(فقطم مخلوط گوسفند و گوساله) پيشنهادتون چيه؟ كدوم قسمت گوسفند را بگيرم؟ تو نت ديدم زده بود قلوه گاه …

آره معمولا قلوه گاه میگیرن برا چربيش،اگه میخوای چربی نداشته باشه بهش بگو

چربي نداشته باشه يعني گوساله خالص بگيرم؟

قلوه گاه چقدر بايد بگيرم؟گوساله چقدر؟
نوشين من خيلي به بوي گوشت حساسم

زیاد وارد نیستم من ولی دیدم قلوه گاه چربی داره

هر چی گوساله اش بیشتر باشه گوشت قرمز تره بالا سرشی دیگه بهش بگو

خب اينكه رنگشه. واسه طعمش و اينكه چربيش اندازه باشه بايد به چه نسبتي مخلوط بشه؟ قلوه گاه دقيقا نميدونم چجوريه. فكر كنم نسبت 1 به 4 خوب باشه

بزار شوهرم بیاد ازش بپرسم

1 Like

شوهرت مگه كجا رفته؟

ممنون
من از بس به بوي گوشت ايراد ميگيرم بنده خدا هروقت ميخواد شوهرم گوشت بخره منو ميبره، ميگه خودتم بيا كه بعدا هي نق نزني :smiley::smiley:

گلاب به روت،دست به آب، شوهرم میگه معمولا3به یک میزنن

يعني مثلا 3 كيلو گوساله با 1 كيلو قلوه گاه

1 Like

تخم گشنیز و آسیاب کن تو گوشت موقع طبخ بریز. خیلی بوشو کم میکنه

1 Like

مگه الآن گوشتم میشه بخری:joy::joy::joy:

1 Like

حالا شوهرت ميگه اين رفيقات تو دستشويي هم ول كن ما نيستند :smiley::smile:

چهار کیلو چرخ کرده استفاده میکنی؟

عزيزم من پر ادويه ميكنم، تخم گيشنيز ، رزماري، كاري و …
هيچكسم هيچ بويي حس نميكنه ولي من سريع احساس ميكنم . به شدت حساسم. يعني همه ميخورند ميگند خوبه من ميگم نه

نه فقط میخواست نسبتش رو بگه چجوریه،وگرنه باید بگی 300گرم گوساله و 100گرم قلوه گاه:sweat_smile::sweat_smile:

1 Like

:smiley: راست میگه آزاده چهار کیلو خیلی زیاده من یک کیلو نیم میگیرم

قربونت برم ديگه گشنگي كه نميشه خورد، ما اصلا گوشت خورشتي خيلي مصرف نداريم ولي مرغ و چرخ كرده چرا

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.