لیست چی بپزم برای خانومای گل

1 Like

حال داریا :persevere::persevere::persevere::persevere:

2 Likes

عالین ولی خیلیاشونو بلدنیستم

اینوخودت درست کردی محیا

نه
یکی توو تلگرام فرستاد برام الان

:joy::joy::joy: منم
میزنیم توو نت دستور پیدامیشه :eyes:

اره تواپارات بزن شاید تصویریش دراومد

:grin::grin::grin: من اصن کامل ندیدم لیستشو ولی گفتم شاید ب درد بخوره :slightly_smiling_face::heart_eyes::eyes:

اتفاقا سر دسته ادمای خسته ام :rofl::rofl::rofl:

2 Likes

اره خوب بود ولی یک جانوشته بودناهار تخم مرغ ابپز :expressionless::expressionless:

1 Like

وای وای
:smile::smile::smile:

1 Like

منم یه لیست دارم
میزارم بچه ها

بذار بذار

1 Like

:tulip:شنبه::tulip:
چلو گوشت ـ زرشک پلو با مرغ ـ خورشت قیمه ـ خورش سبزی ـخورش بامیه ـ خورش قیمه بادمجان ـ گوشت چرخ کرده و گوجه با نون-خورش کدو

:green_apple::green_apple::green_apple::green_apple::green_apple::green_apple::green_apple::green_apple::green_apple::green_apple::green_apple::green_apple::green_apple::green_apple:
:tulip:یکشنبه ::tulip:
کتلت ـ لوبیا پلو ـ کلم پلو ـ عدس پلو با گوشت چرخ کرده ـ خورش کنگرـ گوشت قل قلی ـ لوبیا پلو چشم بلبلی با تن ماهی-پلو شوید سیب زمینی-دم پخت گوجه

:apple::apple::apple::apple::apple::apple::apple::apple::apple::apple::apple::apple::apple::apple:
:tulip:دوشنبه: :tulip:
خورش بادمجان ـ خورش کرفس ـ خورش آلو ـ کوکو سیب زمینی ـ خورش کدو با گوشت ـ دلمه کلم ـ کشک بادمجون-ماش پلو با گوشت قل قلی-سبزی پلو با ماهی

:lemon::lemon::lemon::lemon::lemon::lemon::lemon::lemon::lemon::lemon::lemon::lemon::lemon::lemon:
:tulip:سه شنبه ::tulip:
آلبالو پلو ـ استامبولی با گوشت تیکه ـ کوکو سبزی ـزرشک پلو با مرغ ـ سالاد ماکارانی ـ دلمه سبزیجات) فلفل دلمه ایی و گوجه( ـ میرزا قاسمی ـ خوراک مرغ با نون-ماکارانی-آش ترخینه-میگو پلو،میگو سوخاری

:cherries::cherries::cherries::cherries::cherries::cherries::cherries::cherries::cherries::cherries::cherries::cherries::cherries::cherries:
:tulip:چهارشنبه::tulip:
ته چین مرغ ـ لازانیا ـ سبزی پلو با ماهی ـ تن ماهی ـ باقالی پلو با ماهیچه ـ آبگوشت ـ خوراک قارچ ـ مخلوط مرصع پلو با مرغ ـ کباب تابه با سبزیجات-سوپ شیر،جو،ورمیشل

:peach::peach::peach::peach::peach::peach::peach::peach::peach::peach::peach::peach::peach::peach:
:tulip:پنج شنبه::tulip:
قرمه لری مرغ ـ شامی کباب ـ کباب تابه گوشت ـ املت فرانسوی ـ سالاد الویه ـ تاس کباب ـ مخلوط سیب زمینی سوسیس ـ خورش فسنجون ـ بوقلمون و زرشک پلو-کباب تابه-جوجه کباب تابه ایی

:strawberry::strawberry::strawberry::strawberry::strawberry::strawberry::strawberry::strawberry::strawberry::strawberry::strawberry::strawberry::strawberry::strawberry:
:tulip:جمعه::tulip:
کباب کوبیده ـ جوجه کباب ـ کباب کوبیده ـجگر کباب ـ ساندویچ جگر ـ ‌ دلمه برگ ـ باقالی پلو با گوشت ـ زیره پلو با گوشت- کباب کوبیده-جوجه کباب-ساندویچ زبان

:grapes::grapes::grapes::grapes::grapes::grapes::grapes::grapes::grapes::grapes::grapes::grapes::grapes::grapes:

4 Likes

عاااالی

1 Like

فدای تو عزیزم
ان شاالله کاربردی باشه
من همه رو بلدم اگه نیاز بود بگید توضیح میدم

2 Likes

ممنونم :innocent:

1 Like

خورش کنگر چیه

کنگر یه‌سبزی کوهیه. باهاش خورش درست میکنن. مثل خورش کرفس میشه
نشنیدی میگن طرف کنگر خورده، لنگر انداخته

3 Likes

من همه شو درست کردم به جز قیمه لری
چجوریه؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.