چه راهکار هایی برای لاغر شدن دارید ؟

سلام.من بعد زایمانهام شکمم بزرگ شده,چاق شدم.چون سابقه کمر درد دارم میترسم دراز ونشست بکنم.چه کارهایی برای لاغر شدن بلدید که خودتون تجربه کردیدو اثر دیدیدعوارضم نداشته؟؟

ورزش تو باشگاه با مربی خوب

منم همین مشکل شما رو دارم
متاسفانه اراده داشتن تو لاغری خیلی مهمه ک من خیلی ضعیفم
باشگاه میخواستم برم،ک متاسفانه دخترم تازگبا خیلی وابستم شده پیش کسی واینمیسه

1 Like

هزینه باشگاه زیاده متاسفانه

عزیزم اگه وقت باشگاه نداربدصبح زود ناشتا آب ولرم با آب لیمو بخورین و سعی کنید مایعات خیلی بخورید مخصوصا آب .ماست و کدو رنده شده یا با زیره .قبل خاب حدودا ۳ساعت یه لیوان شیر با نصف قاشق چایخوری پودر دارچین هم خوبه اینها راههاییه که من خودم نتیجه گرفتم

2 Likes

چه خوب مریم جان
چند کیلو کم کردی ظرف چه مدت؟

من حدودا از قبل عید با آب ولرم و آب لیمو البته نه بطور مداوم حدودا ۶کیلو کم کردم روز ۴تا ۶ تا بطری کوچیک آب معدنی رو پر میکردم میخوردم هرازگاهی هم عصرا با آهنگ و رقص خودمو مشغول میکردم ولی خیلی خوب ج گرفتم

1 Like

عالیه
امیدوارم موفق باشی و این انگیزه تو حفظ کنی
این راهکار آب گرم رو حدیث از امام رضا هم داریم
پیداش کنم میزارمش همین جا

عزیزم من چون خودم هم مربی ایروبیکم و هم سر زایمان اولم ۶۰ کیلو اضافه وزن داشتم:speak_no_evil:.از ۶۰ کیلو شدم ۱۲۰ کیلو:fearful:ولی الان ۶۳ کیلوام:yum::yum::yum::grin::grin::grin:یه کوچولو میتونم کمکت کنم…اگه شکمتون رو کوچیک نکنین باعث میشه کمر دردای وحشتناکی به مرور زمان بیاد سراغتون.چون شکم رو کمر نگه میداره.ورزش های سبک مثل پیلاتس یا ایروبیک ساده کمک بزرگی میکنه تا هم فیله کمرتون قوی بشه هم شکمتون آب بشه هم ستون فقراتتون خشک نشه.۶۰ درصد لاغری شکم و پهلو مربوط به تغذیه س.سعی کن رژیم مناسب بگیری.هر چقدر الان غذا میخوری رو به ۱/۳ کاهش بده.به هیچ عنوان وعده غذاییتو حذف نکن.میان وعده حتما بخور مثل ۵ عدد مغز آجیل یا چای با یدونه ساقه طلایی یا ۲ عدد خرما.ناشتا آب ولرم و آب لیمو ترش ۲ لیوان بخور.سالاد و سبزی تو هر وعده غذایی بخور.یه لیوان شیر کم چرب قبل از خواب شب بخور.بدنت رو هیدراته نگه دار یعنی نزار آب بدنت کم بشه.میوه بیشتر از ۲ تا در روز نخور.چون قندش باعث چاقی و جذب چربی میشه.آب میوه اصلا نخور.دوغ و نوشابه رو کاملا حذف کن.مگه اینکه با ماست کم چرب خودت دوغ درست کنی.چون دوغای بیرون باعث میشه شکم بیاری.امیدوارم کمکت کرده باشم.باز اگه سوالی بود در خدمتم

2 Likes

چه عالی.متاسفانه شکم من باعث شده همون مشکلات کمری رو که گفتید بوجود بیاره.فیزیو تراپی رفتم بهتر شدم.البته قبل عید یک اراده قوی پیدا کردم که در مدت کمی ۵ کیلو کم کردم.متاسفانه بعد خودمو ول کردم دوباره برگشتم.در مقابل شیرینی طاقت نمیارم.فکر واسترس داشته باشم میخورم,.پیاده روی خیلی روی لاغریم اثر داشت.یک اپلیکیشن نصب کرده بودم رو گوشیم از طریق اون کالریمو کنترل میکردم.شاید همون یک سومی که میگید.اما خیلی زیاده یک سوم.من کم خونی شدید هم دارم.مدام سرم گیج میره.
ورزش پیلاتس رو شنیده بودم نمی دونم چکار میکنن.آیا باید حتما باشگاه برم.یکم برام سخته باشگاه رفتن بخاطر هزینه وبچه ها
اب ولرم ولیمو رو یادم میره.ولی خیلیا بهم گفتن.واقعا یک هدف بالا میخواد من ۷۵ هستم باید بشم ۵۵ ولی ۶۰ بشم راضیم

3 Likes

به نام خدا
اراده قوی

2 Likes

منم ۷۶ام
بهتره بین ۴۵تا ۵۷باشم
اما بقول شما اگه ۶۰تا بشم از خدامم هست

1 Like

اون جمله معروفت چی بود به نام خدا درمورد جنسیت

اره واسه تعیین جنسیت قبل اقدام
به نام خدا
توکل به خدا

1 Like

احسنت یادم رفته بود :joy::joy:

1 Like

خخخخخ تشکر

1 Like

اگه در مقابل شیرینی طاقتتون کمه احتمال داره کُروم بدنتون پایین باشه.اگه موقع حرص و عصبانیت و استرس میخورین زیر نظر پزشک قرص فلوکستین مصرف کنین.عااااااالیه…برای درمان پرخوری عصبی خیلی خوب جواب میده.ورزش پیلاتس یه ورزش اصلاحیه برای کسایی که مشکل دارن مثل زانو درد کمر درد و… بیشتر حرکاتش روی تشکه و خیلی کمک میکنه به درمان کمر درد و لاغری.اگه براتون سخته باشگاه بهتره ۴۰ دقیقه در روز برقصین یا حرکات ایروبیک یا پیلاتس دانلود کنین و تو خونه انجام بدین.چه هدفی بالاتر از این که بچه های گلت یه مادر سالم میخوان؟:blush:

1 Like

نیلو حان توضیحاتت عالی بود
اراده تم تحسین برانگیزه عزیزم
من سوال داشتم میپرسم
اگه لینک برای ورزش پیلاتس توی خونه داری بزاری ممنون میشم خانمی

1 Like

فدای محبتت عزیزم ممنونم.من در خدمتم گلم.والا نه لینکی ندارم.ولی تو اینترنت سرچ کنین حرکات پیلاتس براتون میاره :kissing_heart:

1 Like

رقص خوبه .برای روحیه به شوهر وبچه ها.بچه هام ببینن بیشتر بهم می خندن.چون میدونن مادرشون اصلا اهل رقص نیست.خیلی وقتا گفتم برم تو اتاق برقصم هههههه اما از خودمم خجالت میکشم:joy::rofl:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.