میخوام تغییر کنم

سلام دوستان من دلم میخواد تغییر کنم .دوست دارم به خودم برسم اما همش بی حوصلم. دلم میخواد رانندگی کنم گواهینامه دارم اما میترسم.دلم میخواد برم سرکار هیچ جا نمیرم تنهایی اصلا دوست ندارم برم بیرون. اصلا زندگی داره بهم خوش نمیگذره .عصبیم ناراحتم عصابم خوردم .کمکم کنین.هم سنو سالای خودمو میبینم همش حسرت میخورم میگم چرا اونا این کارا رو میکنن من همش بی حوصله و ترسو شدم. اه
از خودم بدم اومده

عزيزم هر تغييري نياز به اراده داره
همين كه شما دلت ميخواد تغيير كني و مشكل را شناسايي كردي خودش نشونه خوبيه
امروز صبح كه از خواب بيدار شدي استارت تغيير را بزن 1 نوبت از ارايشگاه بگير 1 لباس جديد بپوش و …
بعد از ظهر كه همسرت از سركار برگشت بعد از استراحتش ازش خواهش كن شما را ببره رانندگي و چند جلسه اي همراهش برو تا ترست بريزه با ترست مقابله كن و وا نده.
كتاب بخون تا ارامش بگيرري كلاس برو تا سرگرم بشي
من وقتي بچه دومم سقط شد ناراحت بودم ولي گفتم به اين راحتي ها وا نميدم مصمم تر شدم به خودم بيشتر ميرسم با اينكه كارمندم از وقت استرحتم گذشتم و تو كلاس مورد علاقه ام ثبت نام كردم الان ميشينم پاي خياطي اصلا ساعت از دستم ميره و حواسم به كارمه . بهتر از اينه كه بشينم غصه بخورم
مردها عاشق زن جسور و شادند. اينو فراموش نكن. واسه زندگيت مبارزه كن جا نزن

4 Likes

سلام عزیزم
تغییر همه این هایی که فرمودین به خود شما بستگی داره، اگر بخواین می تونین تغییر کنین ولی اگر نخواین هیچ کس نمی تونه به شما کمک کنه.
باید اراده کنید و بعد تلاش کنید و صبور باشید چون یک شبه نمیشه همه چیرو تغییر داد.
طرز فکر ما آدما بدترین دشمن ماست، باید طرز فکرتون رو عوض کنید.
اصلا با خودتون تکرار نکنید که من ترسوام من بی حوصلم و … این بدترین چیزه.
اول باید خودتون رو دوست داشته باشین و بعد به خودتون کمک کنین.
از یه مشاور حتما کمک بگیرید واقعا معجزه میکنه، من خودم کتاب زیاد می خوندم درباره بالا بردن اعتماد به نفس و میدونستم باید چی کار کنم اما بی فایده بود. وقتی رفتم مشاوره همون حرفارو بهم زد یعنی چیزهایی که خودم میدونستم اما خیلی فرق داشت اصلا مشاور که یه چیزی میگه به دل آدم میشینه و تو دوست داری که اون کارو انجام بدی

2 Likes

سعی خودمو میکنم ولی خیلی عصبیم خیلی

مرسی از جوابتون

نمیتونم هم پولشو ندارم هم نمیخوام کسی بفهمه .عصابم داغونه بد جور

1 Like

عزیزم انسان ها برای تغییر نیاز به برنامه ریزی دارن
شرط برنامه ریزی اینه که بدونی دنبال چه چیزی هستی
چطور میشه بهش برسی و نهایتا به چه ابزاری و ویژگی ها برای رسیدن بهش نیاز داری

یه نکته مهم وجود داره باید برای تغییر واقع بین باشی
برای تغییرات زیاد نیاز به زمان زیادتری داریم
برای رسیدن به هدفای بزرگ باید اول هدف های کوچیکتری رو در نظر داشته باشی و برای رسیدن بهشون تلاش کنیم
گفتی عصبی و ناراحتی
کاملا واضحه که اینجوری باشی چون به نظر میرسه دوست داری یه دفعه از این رو ب اون رو بشی
این ممکن نیست نه برای شما برای همه ماها عزیزم
از قدیم گفتن سنگ بزرگ علامت نزدنه
هدف ها تو بشناس
الویت بندی بکن و ببین کدومشون برات مهمترن
خرد و قابل دستیابیشون کن
و در نهایت از نتیجه اش لذت ببر
فراموش نکن وقتی میخوایم چند تا کار مهم رو باهم انجام بدیم کیفیت رو فدای کمیت میکنیم
تغییر به خودی خود برای انسان یه میزان استرس ایجاد میکنه ک اگه ب اندازه باشه میشه عامل محرک و اگه بیش از حد باشه میشه عامل بازدارنده
تعدد اهداف استرس بالا ایجاد میکنن و با دادن احساس ناکامی و انجام نشدنشون انگیزتو ازت میگیرن
تغییر رو باید کم کم اما پیوسته ایجاد کنیم عزیزم
ان شاالله موفق باشی و این توضیحات مفید بوده باشه برات

2 Likes

اميدوارم تو اين راه موفق باشي

خواهش ميكنم
اميدوارم مفيد واقع بشه

ممنون از توضیحتون :rose:

1 Like

خواهش میکنم عزیزم
ان شاالله موفق باشی گلم

ممنون همچنین شما هم موفق باشین تو زندگیتون :rose::heart:

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.